• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Baki Gök Spor Salonu

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Abdulbaki Gök

  • firma instagram

Hatay spor sektörünün lideri olarak hizmetlerimize ara vermeden devam ediyoruz. İçerisinde yer aldığımız sektör pek çok insanın hayallerine dokunarak çalışmayı gerektiriyor. Geleceğe yönelik umutlar, hedefler ve sevgiler besleyen öğrencilerimizi başarılı kılmak için elimizden gelenin fazlasını yaptığımıza inanıyoruz. Salonumuzda pek çok alanda kurs hizmeti sunuyoruz. Kurslarımız profesyonel eğitmenlerimiz tarafından gerçekleştiriliyor. Gerekli teknik bilgiye ve eğitime sahip olan eğitmenlerimiz sektörün ses getiren isimlerindendir. Bizim gerçekleştirdiğimiz iş sağlığı da etkilemektedir. Sağlıklı bir antrenman için bütün ön hazırlıkları gerçekleştiriyoruz. Sakatlıkları önlemek için en doğru çalışmaları yerinde yapıyoruz.

Antrenmanlarda gerekli olan her türlü ekipmanı salonumuzda bulunduruyoruz. Şimdiye kadar pek çok gencin hayatına dokunduk, pek çok başarı elde ettik. En doğru çalışma programlarını planlayıp uygulayarak başarılarına başarı kattık. Dereceler edinen öğrencilerimiz bütün şehirlerde firmamızı temsil etti. Sadece üniversite hazırlığında değil askeriye ve polislik mülakatlarına da öğrenci hazırlıyoruz. Bütün parkurları net ölçülerle kuruyoruz. Önce kondisyon ve kuvvet çalışmaları daha sonra ise parça ve parkur çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

Mülakatlarınızda sizlere zaman kazandıracak en doğru yöntemleri öğretiyoruz. Spor salonumuz şimdiye kadar hep başarıları ve dereceleri ile anıldı, bundan sonra da başarılarımız ve derecelerimiz ile anılmaya devam edeceğiz. İstikrarlı çalışma düzenimiz ve prensiplerimiz ile sektör içerisinde fark yaratıyoruz. Sizler de alanında başarılı eğitmenlerimizden profesyonel şekilde eğitim almak istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR