• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Balım Petshop

Adres :

Adalet Mah. Kazım Karabekir Caddesi No: 64/b Denizli » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Çağrı Sevim

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

tccagritc@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (505) 863 68 74

Etik ve ilkeli ticari anlayışımız ile Denizli evcil hayvan sektöründe faaliyet göstermekte olan mağazamız; can dostlarınızın her türlü gıda, bakım ve aksesuar ihtiyaçlarına cevap vermek üzere kurulmuştur. Mağazamızda can dostlarınız için öncelikli ihtiyaç olan mama ve yem başta olmak üzere; temizlik ve bakım ürünleri, yatak, akvaryum, taşıma çantası, taşıma kafesleri, gezdirme tasması gibi A’dan Z’ye ihtiyaç duyduğunuz tüm aksesuarları en kaliteli ve en uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz.

Petshop mağazası olarak sektöre adım attığımız günden bu güne kadar ürün skalamızdaki çeşitliliğiniz ile can dostlarınızın tüm gereksinimlerini karşıladık. Satışını yapmakta olduğumuz mama çeşitleri güvenilirliği bilinen markalar olup; bir taraftan dengeli ve sağlık bir beslenme sağlarken diğer taraftan evcil hayvanlarınızın bağışıklık sistemlerini güçlendirmeye yardım eder. Firmamız ihtiyaç durumunda alo mama sipariş hattımızdan mama siparişi almaktadır. Sipariş ettiğiniz ürünler en kısa sürede kapınıza kadar ulaştırılmaktadır.

Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışı petshop mağazamızın temel çalışma ilkesidir. Bu ilkemiz ekseninde klasik ürünlerin dışında orijinal ve dayanıklı pek çok aksesuar, kıyafet, ödül ve oyuncak ürününü uygun fiyat ve ödeme koşulları ile mağazamızda bulabilirsiniz.

Petshop mağazası olarak kurulduğumuz günden bugüne kadar pek çok sosyal sorumluluk projesinin içinde yer aldık. Sokak hayvanlarını korumak ve merhamet etmek hem insani hem de yaptığımız işin sorumluluğunun gereğidir. Dolayısıyla hedefimiz sevgi ile bağlı olduğumuz işimizi aşk ile yaparken; bütçemizden pay ayırarak sokak hayvanlarının da yaşam standartlarına katkı sağlamaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR