• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ballı Turizm

Sektör :

Yetkili Kişi :

Celalettin Polat

Gaziantep turizm sektörü içerisinde kurulmuş olan firmamız, deneyimli ekibi ve profesyonel iş anlayışı günümüzde sahip olduğu prestijli konuma gelmiştir. Gaziantep içerisinde turizm alanında yer alan pek çok firmanın da örnek aldığı firmamız, alanında yapılan yenilikleri yakından takip ederek en modern, en hızlı ve en çözüm üretici yöntemleri sizlere sunmaktadır.

Gaziantep içerisinde kendinize uygun tur programları arıyor ve gezi tur şirketleri araştırması yapıyorsanız eğer doğru adreste bulunuyorsunuz. Firmamız turizm alanında yılların verdiği tecrübeye sahip olduğu için en yeni ve en farklı gezi programları ile sizlere istediğiniz yerleri görme ve gezme imkânı sunmaktadır. Şehitkâmil tur şirketleri hizmetleri bakımından en komplike çalışmayı gösteren firmamızdan hemen turlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Uygun fiyatlı gezi turları konusun da en çok tercih edilen firma olarak, öğrenciler için düzenlediğimiz uygun fiyatlı turlarımız da bulunmaktadır. Öğrencilerin okurken gezmeleri için birbirinden farklı tur organizasyonları düzenliyoruz. Deniz kenarı şehirlerden, tarihi güzellikleri ile ünlenen şehirlere kadar geniş açılı bir şehir tur hizmetini sizlere sunuyoruz.

Özel günlerde taşımacılık yapan firmamız, özel günlerinizin daha konforlu ve sorunsuz geçmesi için, kişi sayısına bağlı olarak en uygun fiyatlar dâhilinde sizlere özel taşımacılık hizmeti vermektedir. Bu konuda detaylı bilgi almak ve en uygun fiyatları öğrenmek için iletişim bilgilerimiz üzerinde yer alan telefon numaramızdan bizlere ulaşabilir, sorularınızı sorabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR