• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Bandırma Çözüm Kurs

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Semra Sencer Temel

  • firma instagram

Akademik öğretmen kadrosu ve donanımlı kurs merkezi ile her zaman kaliteli bir şekilde faaliyet gösteren firmamız Bandırma Çözüm Kurs birmilyonnokta.com bünyesinde yer alan başarılı isimlerden biridir.

Balıkesir eğitim alanında uzun yıllar boyunca çalışarak edinmiş olduğumuz deneyim ve tecrübeler ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözüm seçenekleri sunmaya devam ediyoruz. Sektördeki güncel gelişmeleri her zaman yakından takip ederek modern bir şekilde hizmet veriyoruz.

Ayt ve tyt hazırlık kurslarımız ile öğrencilerimizi en güzel şekilde üniversite sınavına hazırlıyoruz. Öğrencilerimizin her biri ile özel olarak ilgilenerek eksiklerini tespit ediyoruz. Eksiklerine göre özel dersler planlayarak daha iyi yerlere gelmelerini sağlıyoruz.

İlk okul hazırlık kurslarımız ile öğrencilerimizi hem eğlendiriyor hem de öğretiyoruz. Her seviyeye uygun bir şekilde derslerimizi anlatarak öğrencilerimizin konuyu güzelce kavramasını sağlıyoruz. Uygun fiyat seçeneklerimiz ile de her zaman ön plana çıkıyoruz. Kampanyalarımızla çok avantajlı teklifler sunuyoruz. Ödeme aşamasında da yardımcı olarak sizleri mutlu ediyoruz.

Eğitim alanında sunmuş olduğumuz hizmetler ile ilgili daha fazla bilgi almak ya da uygun fiyatlı tekliflerimizden en iyi şekilde yararlanmak için telefon numaralarımızdan her zaman bizi arayabilir, WhatsApp hattımıza mesaj atabilir ya da e-posta adresimize mail atabilirsiniz.

Dilerseniz kurs merkezimizi ziyaret ederek hem öğretmen kadromuzu daha yakından tanıyabilir hem de sunmuş olduğumuz hizmetler ile ilgili daha detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR