• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Barbaros Oto Elektrik & Oto Klima

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Nuh Kılınç

  • firma fb

Barbaros Oto Elektrik & Oto Klima isimli elektronik hizmeti sunan firmamız da birmilyonnokta.com ailesine katılarak büyümeyi seçti. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunan ve günden güne hızla büyüyen firmamız İstanbul’da hizmet vermektedir. Çeşitli oto hizmetleriyle müşterinin birçok ihtiyacına cevap olan ve son derece ilgi gören firmamız kalitesi güvenilirliği ile farkına ortaya koyuyor.

Otomobillerde elektrik sürekli problem olmuştur. Sürekli klima sistemleri arıza verir, sen sörler bozulur veya elektrik iletimi kesilir. İşte, tam da bu can alıcı soruna çözüm olan firmamız oto klima sistemi tamiri, marş dinamosu tamiri, şarj dinamosu tamirinin yanı sıra bilgisayarlı arıza tespiti yapmaktadır. Kurulduğu günden bu yana yapmış olduğu kaliteli ve güvenilir hizmetiyle halkın gurur kaynağı olmayı başarmış ve tam hız çalışmalarını sürdürmüş olan İstanbul oto servis bütçenize de son derece uyumlu hizmet sunmaktadır. Kaliteyi hiçbir yerde bu kadar uygun fiyata bulamayacağınızı ve son derece uzun ömürlü üretimlerimizi çok hesaplı yaptığımızı iddia ediyoruz.

Sizler için şok fiyatlarla hizmet sunmaya devam ediyoruz. Otomobilinizin tüm elektriksel arızalarında güvenilir hizmetimizle yanı başınızdayız. Bizleri tercih ederek kendiniz de otomobiliniz de güvenceye alabilirsiniz. Gayet şık ve uzun ömürlü tasarımlarımız dillere destan olmuştur. Çalışkan, atılgan, hevesli ve tecrübeli çalışan kadromuzla yenilikçi ve kaliteli hizmet vermeye tam hız devam ediyoruz. Bizleri arayarak detaylı bilgi alabilir veya sorularınızı sorabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR