• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Barco Blanco Restaurant & Cafe-bar

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Alaattin Kocabaş

  • firma fb
  • firma instagram

Hayatın karmaşası, sıkıntısı, stresi, koşturması içerisinde insan kendini unutmaktadır. Ne kadar yorulduğunu, hem psikolojik hem de sağlık anlamında yıprandığını da fark edememektedir. Bu durum da sonrasında bir takım rahatsızlıkların yaşanmasına sebep olmaktadır. Bu sebeple insan, kendine vakit ayırabilmeli, hayatını daha yaşanabilir kılabilecek anılara sahip olabilmek için hayatına güzellikler katabilmelidir.

Bizler de sizlerin hayatınıza daha güzel anılar katabilmeniz, sevdikleriniz ile birlikte vakit geçirebileceğiniz ya da sadece kendiniz ile olup kafa dinleyebileceğiniz, kendinizi yenilenmiş gibi hissedebileceğiniz bir ortam sunuyoruz. Bunun için de Antalya yeme içme ve eğlence sektörü içerisinde yerimizi aldık.

Her zaman en iyi ve kaliteli hizmete layık olan müşterilerimize yakışır konseptimiz ve eşsiz lezzetlerimiz ile hizmet verdiğimiz bu sektörde hep daha iyi nasıl olabiliriz arayışı içerisindeyiz.

Hijyen konusunda en ufak bir ihmale bile yer verilmeyen restaurantımız ve cafe barımızda her zaman sizlere daha sağlıklı ortamı sunabilmek için işimizi son derece titizlik ile yapıyoruz. Çünkü bizim önceliğimiz sizlere en iyi ve kaliteli hizmeti sunarken bunu en sağlıklı ortamda yapabilmektir.

Deneyimli, güler yüzlü, işini titizlikle ve severek yapan, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, işinde usta çalışma arkadaşlarımız ile birlikte Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde bulunan işletmemizde sizler layık olduğunuz hizmeti sunabilmek için çalışıyoruz.

Kaliteli hizmeti en uygun fiyata ve güvenli olarak temin etmek isteyen değerli müşterilerimizi işletmemizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağımızı şimdiden belirtmek isteriz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar