• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Başer Oto Yıkama

Adres :

Çankaya Mah. Barış Manço Bulvarı No: 224 Antalya » Kepez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Başer

E-Posta Adresi :

blade_mert_07@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 056 15 19

Antalya otomotiv sektörünün önde gelen ve en çok tercih edilen firmalarından biri olan Başer Oto Yıkama ailesi olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmetleri sunmaktan büyük bir gurur ve mutluluk duyuyoruz. Otomotiv sektöründe uzman, işinin ehli ve deneyimli kadromuzla beraber araçlarınız için gerekli tüm hizmetleri sağlıyoruz.

Profesyonel hizmet anlayışı doğrultusunda hareket ederek gözünüz gibi baktığınız araçlarınıza biz de aynı özen ve özveri ile yaklaşarak en iyi hizmetleri sunuyoruz ve sizlerin gönül rahatlığıyla tercih edebileceği bir adres olmaya devam ediyoruz. Araçlarınızın ihtiyaç duyduğu tüm hizmetleri profesyonel kadromuzla beraber en hızlı ve en etkili şekilde hallediyoruz.

Boya ve bakım hizmetlerinde en kaliteli ürün ve malzemeleri kullanarak sizler için uzun ömürlü bir hizmet sunuyoruz. Antibakteriyel iç temizlik hizmetimiz ile araçlarınızın içinde görünen ve görünmeyen bütün kirlerle savaşıyor ve sizlere derinlemesine bir hizmet sunuyoruz. Ayrıca koltuk temizliği uygulamamız ile inatçı lekeleri en etkili ve hızlı şekilde çıkartıyoruz.

Nano boya koruma uygulaması ile boyalarınızı her türlü dış etkenden koruyoruz. Motor temizliği ile motorunuzun ömrünü uzatıyor ve size sağlıklı bir sürüş deneyimi sunuyoruz. Üstün hizmet ve kalite anlayışımız ile sizlerin memnuniyeti için gerekli tüm adımları atıyoruz. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile çıktığımız bu yolda sizler için daima mükemmel hizmetin adresi olmaya devam ediyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR