• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Batik Desen Buz Lazer Epilasyon ve Estetik Merkezi

Adres :

Kazımiye Mah.omurtak Cad.fesleğen Sok.ergör Apt.k: 2 D: 11 Trend Arena Karşısı Siemens Üstü Çorlu Tekirdağ Tekirdağ » Çorlu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gönül Mert

E-Posta Adresi :

gonulmert@batikdesen.com

Whatsapp 1:

0 (532) 723 14 12

Whatsapp 2:

0 (532) 723 14 12

Güzellik ve kişisel bakım, lazer uygulaması, kirpik lifting uygulaması, kalıcı makyaj ve profesyonel makyaj gibi uygulamalarımızla bayanlara ve erkeklere özel kişisel bakım hizmeti sunmaktayız. Bb glow, buz lazer ve microblading uygulamaları gibi pek çok konuda profesyonel hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Tekirdağ’da hizmetlerini sürdüren firmamız önde gelen güzellik merkezlerinden biri olmayı hedeflemektedir. Güzellik alanında yaşanan en son gelişmeleri yakından takip eden firmamız bütün deneyimlerini kullanarak sizlere kusursuz hizmet sunmaya çalışıyor. Hizmet odaklı çalışma anlayışımız ile bayanlara unutamayacakları bir bakım garantisi sunmaktayız. Uzman ve deneyimli ekibimiz sayesinde sizler de daha kaliteli iş anlayışından faydalanabileceksiniz.

Tekirdağ güzellik merkezi sektöründe hizmetlerine devam eden firmamızla daha iyiye ulaşmanız artık çok kolay. Siz kıymetli müşterilerimize kaliteli hizmeti ekonomik olarak sunmaya dikkat etmekteyiz. Tekirdağ’da güzellik merkezi olarak öncü bir firma olmaya başlayan firmamız her geçen gün ününü arttırmaktadır. Lazer epilasyon uygulaması, buz lazer uygulaması, ipek kirpik merkezi olarak her geçen gün daha iyi ve daha kaliteli hizmet sunmaya devam ediyoruz. Daha sağlıklı bir güzellik elde edebilmeniz için ürünlerimizi özenle seçiyoruz.

Sizlere layık hizmeti sunmaya gayret ediyoruz. Müşteri odaklı çalışma prensiplerimizle her zaman daha iyisini sunmanın yollarını aramaktayız. Sizler de firmamız hakkında daha kapsamlı bilgi edinmek istiyorsanız web sitemizi ziyaret edebilir kapsamlı bilgi edinebilirsiniz veya iletişim numaralarımızdan bizlere kolayca ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR