• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bay Tunca Bay Bayan Kuaförü

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tuncay Yılmaz

Bursa Bay Tunca Bay Bayan Kuaförü bulunduğu güzellik sektörü içerisinde her zaman ön planda tutmuş olduğu müşteri memnuniyeti ile başarısını devam ettirmeyi ilke edinmiştir. Kaliteli ve güvenilir hizmetimiz her zaman müşterilerimize yönelik gerçekleştirilmektedir. Gerektiği zamanlarda müşterilerimiz için insiyatif kullanarak esnek kalite ve güvence vermekteyiz.

Bay Bayan Kuaför’ü olarak hizmet verdiğimiz günden beri müşterilerimiz memnuniyeti için hiçbir zaman ve hiçbir şekilde insiyatif kullanmaktan kaçınmamış bulunmaktayız. Bu şekilde müşterilerimiz için gereken bakımı her zaman yerine getirmiş olmaya özen göstermekteyiz. Hizmetlerimiz süresinde rotamız her zaman müşterilerimiz istekleri yönünde ilerletmiş ve böylece güzellik sektöründe müşteri memnuniyetini sağlayarak önemli ve büyük adımlar atmış bulunmaktayız. Firmamızda olarak müşteri memnuniyetini temel ilke olarak benimsemekle beraber temelimize de bunu aşılamış bulunmaktayız.

Sektöre adım attığımız günden bu yana belirli ilkeler üzerinde gelişimi devam ettirmekteyiz. Müşterilerimize güven verme, devamlı gelişen ve ilerleyen dünyamıza ayak uydurma, bulunduğumuz sektör içerisinde yeniliğe önem vererek öncü bir konuma sahip olma gibi ilkelerimizin yanı sıra, sıralamış olduğumuz ilkelerimizi yerine getirebilmek için değerli ekip üyelerimiz ile ekip çalışmalarımızı ilerletme, istikrarlı ilerleyerek kalitemizi geliştirmeye özen göstermek temel ilkelerimiz arasındadır. Temel ilkelerimizin devamlılığı ve geliştirilmesi ile söz konusu rakiplerimiz karşısında daha değerli, saygın, marka değeri olan, modern dünyanın gelişimine uyan ve insani ilişkilere önem vererek firmamızı her geçen gün bir üst seviyeye taşıyarak katkı sağlamaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR