• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Baykuş Dövme

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Yasir Salahaldeensaber

  • firma instagram

Baykuş Dövme

Dövme, tatto, piercing, dövme kapatma, geçici dövme ve kalıcı dövme olarak İstanbul Esenyurtta hizmet vermektiyiz.

Baykuş Dövmeolarak sizlere her zaman en kaliteli hizmeti sunmayı ve çözüm odaklı olmayı hedefledik. Firmamız bu konuda oldukça başarılı bir şekilde sunduğu hizmetleri ile sizlerden her zaman takdir topladı. Müşterilerimiz ile kurduğumuz güzel ilişkilerimiz ile sürekli kendimizi geliştirmek ve kusursuz bir hizmet sunmak fırsatını da yakalamış olduk. Ayrıca uygun fiyatlarımız ile de bunu daha ileri götürmüş durumdayız.

Baykuş Dövmeolarak sektörün ve bulunduğu bölgenin en tecrübeli firması olarak hizmet vermekteyiz. Sektörün en önemli konuları arasında yer alan tecrübe ile işletmemiz sorunsuz işlemler yapmak üzere sizlerle birliktedir. Firmamız olarak gerekli ekipmanlar ve eğitimli çalışanları ile her zaman en iyisini yapmak için faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Sürekli olarak değişen ve gelişen sektörün gereklerini takip ederek sizlere en iyiyi sunma gayreti içerisindeyiz.

Dövme sektöründeki marka firmalardan birisi olanBaykuş Dövmebünyesinde oldukça kaliteli bir teknik kadro bulunmaktadır.Başarının kaliteli ekip çalışmasından geçtiğini bildiğimiz için çeşitli eğitimler ve seminerler ile beraber çıtayı her zaman yükseltmekteyiz. Böylece donanımlı ve nitelikli olan teknik ekibimizle birlikte hizmet portföyümüzü de güncellemekteyiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR