• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Baykus Gurme Tekel

Adres :

Bahçeşehir 2. Kısım Mahallesi Loca B Blok Altı No: 3/2b Başakşehir İstanbul İstanbul » Başakşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Özgül Savaşavan

E-Posta Adresi :

savaşayozgul@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 675 51 65

Whatsapp 2:

0 (532) 675 51 65

Baykus Gurme Tekel firması olarak başakşehir tekel bayii,başakşehir en yakın tekel bayii,başakşehir tekel ürünleri satışı,başakşehir alkol satan yerler,başakşehir gece açık tekel,başakşehir alkol ürünleri satışı,başakşehir uygun fiyatlı tekel,başakşehir 7/24 açık tekel bayii,başakşehir en yakın market,başakşehir en iyi şarap mahzeni, vb. hizmetler vermekteyiz.

Sektördeki başarı basamaklarını çok hızlı bir şekilde tırmanmış olan firmamız bunun bir tesadüf olmadığını ortaya koymuş olduğu hizmetlerle göstermiştir. Müşterilerin memnuniyet oranlarına göz atıldığında firmamızın bugünkü bulunmuş olduğu konumun büyük bir başarı hikâyesi olduğu yadsınamaz bir gerçektir. Bunun sağlanabilmesi için kuruluş günümüzden bu ana kadar herkesin büyük bir özverisi bulunmaktadır.

Tüm müşterilerimizin memnun olduğu,şikâyetlerin sıfıra indirildiği, kalitenin firmamız ile eşdeğer tutulduğu bir misyonla yolumuza devam ediyoruz. Kendimize vizyon olarak sınır çizmeyi gelecek güzel günler adına uygun bulmuyoruz. Bundan dolayı müşterilerimizle beraber her geçen gün daha da büyüyerek hayallerin hakikate dönüşmüş olduğu bir üretim ve hizmet portföyü ile sektördeki faaliyetlerimize devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR