• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Bayraktar Elektrik

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Fatih Bayraktar

  • firma fb

Birmilyonnokta.com üyesi olan Bayraktar Elektrik sektörün önemli isimlerinden biridir. Firmamız Trabzon elektrik elektronik sektöründe hizmet vermektedir. Tam donanımlı firmamız ev ve işyerleri başta olmak üzere çeşitli yapılar için çalışmalar gerçekleştirmektedir. Sizler de ihtiyacınız doğrultusunda firmamızla iletişime geçebilir ve vermiş olduğumuz elektrik hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Elektrik insan hayatında önemli bir yere sahiptir. Birçok alanda kullanılan elektrik sayesinde konforlu bir yaşam sağlanır. Yapıların olmazsa olmazlarından biri elektriktir. Yapıların inşaatı tamamlandığında o yapının kullanılması için elektrik gerekir. Elektrik üzerine yapılan tüm çalışmalar mutlaka tecrübeli kişiler tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde maddi ve manevi kayıplar yaşanabilir. Eviniz veya işyeriniz için ihtiyaç duyduğunuz elektrik hizmetini firmamızdan alabilirsiniz. Firmamız sektörün önde gelen isimlerinden biri olarak profesyonel ekip eşliğinde çalışmalar yapmaktadır. Firmamızda görevli ekibimiz bilgi ve birikim sahibi kişilerden oluşur.

Bizler elektrik üzerine geniş kapsamlı çalışmalar yapıyoruz. Firma olarak elektrik tesisatının kurulumunu yapıyoruz. İhtiyaç durumunda tamir, bakım ve onarım çalışmaları yapıyoruz. Aydınlatma sistemlerinin kurulumunu, tamirini yapıyoruz. Tesisat üzerine vermiş olduğumuz hizmetle birlikte şofben hizmeti veriyoruz. Pek çok rakip firmanın aksine 7/24 hizmet veriyoruz. Firma olarak aynı zamanda malzeme satışı yapıyoruz. İhtiyacınız olan malzemeyi firmamızdan uygun fiyata alabilirsiniz. Bizler hizmet verdiğimiz elektrik elektronik sektöründe kendimizi geliştirmeye, daha iyi çalışmalarla hizmet vermeye devam edeceğiz. Sizler de firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR