• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Bdwood Mobilya Ve Ahşap

firma adresi

Adres :

Yani Akın Caddesi No : 20 Kaytazdere Yalova » Altınova
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Serkan Dikyar
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (539) 634 67 47

  • firma instagram

Yalova hizmet sektöründe verdiği kaliteli hizmetlerle adından söz ettiren Bdwood Mobilya ve Ahşap birmilyonnokta.com sitesi sayısız üyelerinden birisidir. Vaktinizin çoğunluğunu geçirdiğiniz ortamın güzel ve bakımlı olmasını isteriz. Kaliteli malzemelerden yapılmış ve uzun süre kullanım ömrü vaat eden mobilyalarınızla bulunduğunuz yerleri renklendirmek isteyerek farkınızı ortaya çıkarmak istersiniz.

Hem kaliteli hem de dayanıklı malzemelerden yaptığımız mobilyalarınızla uzun süre kullanım ömrü sunuyoruz. Yatak odası, yemek odası, portmanto, kitaplık ve diğer çeşit mobilya modellerimizle evlerinizde, iş yerlerinizde farkınızı ortaya koyacaksınız. Diğer bir hizmetimiz olan ahşap iç ve dış mekân dekorasyonlarınız için bizlere uğramadan karar vermeyiniz. Merdiven, duvar, tavan, teras gibi yerlerinizi sizin istediğiniz şekilde ahşap kaplama yapıyoruz.

Siz hayal edin biz tasarlayalım. Sizlerin istekleri doğrultusunda hazırlanan mobilyalarınızda kaliteli malzeme kullanımı önceliğimizdir. Uzun yıllar kullanacağınız mobilya ve dekorasyonlarımızda sizleri mağdur etmeme yolunda çalışıyoruz. Ustalarımız alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Atölyelerimizde çalışan ekip arkadaşlarımız sizler için en iyisini yapmak için çalışmaktadırlar. Çalışanlarımız dekorasyonlarınızı yaparken gerekli korucu önlemleri alarak çalışmaktadırlar. Mobilyalarınız evlerinize ve iş yerlerinize taşınırken hasar görme durumu önlenerek gerekli tedbirler alınarak taşınmaktadır. Eşyalarınızın kurulumu yapılırken siz ve evleriniz, iş yerleriniz düşünülerek temiz ve titiz çalışılmaktadır.

Fiyatlarımız herkes için uygun şekilde belirlenmektedir. İstediğimiz Bdwood Mobilya ve Ahşap olarak herkesin kullanım ortamını kalitemizle renklendirerek rahat ve konforlu bir alan yaratmaktır. Kaliteli ve sağlam hizmetimizle mobilya alanında örnek teşkil ederek uzun yıllar aranılan tek firma olmak istiyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR