• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bedava Sanal Mağazacılık San ve Tic Ltd Şti

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Sağsöz

Bedava Sanal Mağazacılık San ve Tic Ltd Şti
Bedavashop, internet üzerinden satış yapmak için kurulmuş, faaliyet süresi içerisinde Türkiye'nin önde gelen sanal mağazalarından biri olmayı başarmıştır. Dinamik bir yapıya sahip olan "bedavashop.com" uzun yıllardır sizlere en iyi hizmeti sunmak için kendini sürekli olarak yenilemektedir...
Bedavashop'un temel prensibi 0 müşteri memnuniyeti ve tüketici haklarına saygıdır. Bedavashop bugüne kadar binlerce müşterisinin siparişini sorunsuz olarak teslim etmeyi başarmıştır.Bedavashop.com, güvenli alışveriş yapabilmeniz için gerekli her türlü teknolojik donanıma sahiptir. Bedavashop'un hedefi ; siparişlerinizi sorunsuz, güvenli, ekonomik ve en hızlı şekilde siz değerli müşterilerimize ulaştırmaktır...
Kendimizi size daha iyi anlatabilmek için ;
Gittigidiyor.com üzerindeki "bedava-shop" dükkanı bize aittir.. Buradaki mağazamızda 1.000'i aşkın satışımızda siz değerli müşterilerimizin bize yaptıkları yorumları size sunuyoruz:
http://profil.gittigidiyor.com/bedava-shop
Sanalpazar.com üzerindeki "bedava-shop" dükkanı bize aittir... Buradaki mağazamızda siz değerli müşterilerimizin bize yaptıkları yorumları size sunuyoruz:
http://www.sanalpazar.com/user_reputation.php?user_id=271274
Yukarıda size vermiş olduğumuz linklere tıklayarak, bizim hakkımızda daha iyi fikir sahibi olabilirsiniz... Okumuş olduğunuz yorumlar birebir siz değerli müşterilerimizin yorumlarıdır. Bizim herhangi bir müdahalemiz soz konusu değildir..
Bedava Sanal Mağazacılık San ve Tic Ltd Şti

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR