• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bedeloğlu Oto Lastik

Adres :

Yayla Kınık Mahallesi Seydikemer / Fethiye / Muğla Muğla » Fethiye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ramazan Bedel

E-Posta Adresi :

firma@birmilyonnokta.com

Whatsapp 1:

0 (536) 648 57 26

Whatsapp 2:

0 (536) 648 57 26
FETHİYE LASTİK TAMİRİ

Bedeloğlu Oto Lastik olarak Muğla-Fethiye de hizmet vermekte olup oto lastik,oto tamir,rot balans ve daha fazlası için hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR