• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bekşenler Sepetli Vinç Platform

Adres :

Demirtaş Barbaros Mahallesi Depo Sokak No: 4 Bursa » Osmangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Eşref Bekşen

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (541) 697 55 16

İnşaat sektöründe en çok ihtiyaç duyulan hizmetlerden olan vinç hizmetini sağlayan firmamız Bekşenler Sepetli Vinç Platform bir bilmilyonnokta.com üyesidir. Bursa vinç kiralama sektöründe piyasaya hızla giriş yapan işletmelerden biri olduğumuzu söylemekten gurur duyarız.

İnşaat ve taşıma yapılırken en çok ihtiyaç duyulan hizmetlerin başında vinç hizmeti olması beklenen bir sonuçtur. Malzemeleri katlarca yukarıya saniyeler içersinde çıkarabilmesi olsun, ulaşım kolaylığı olsun vinç hizmeti her zaman aranan bir hizmet olmuştur. Şirketimiz de bu hizmeti ihtiyacı olan herkese ulaştırmayı amaçlamaktadır. Kiralama hizmetimiz sayesinde saatlik vinç hizmetlerimize erişebilirsiniz. Saatlik çalışma prensibimiz sayesinde günün tamamını ağır taşıma işlerine ayırmadan kolayca ve kısa sürede bitirebiliyor oluyoruz. Günün size uygun olan zamanında kiralama işleminin yapıp kendinize en uygun zamanı yine siz seçmiş oluyorsunuz.

Vinç kiralarken sepetli vinç tercih etmenin avantajları yadsınamayacak kadar fazladır. Sepetin yüksek hacmi sayesinde taşıyabileceği eşya miktarı normalden fazladır. Taşıma sırasında ağır yükleri kaldırma kapasitesi en çok tercih edilen seçeneklerden biri olmasının sebebidir. Şirketimizin gayesi ise müşterilerimizin yüklerini en kısa sürede istenilen lokasyona nakledebilmektir.

Temellerini müşteri memnuniyeti üzerine oluşturduğumuz şirketimizin göz önüne aldığı en önemli faktör müşterilerimizin değerlendirilmeleridir. Eğer henüz işletmemizle iş yapmadıysanız sizi memnuniyetle karşılamak ve sizinle çalışmak bizim için en büyük zevktir. Şirketimiz hakkımızdaki değerlendirmelerinizi ve önerilerinizi bize iletmekten çekinmeyiniz, siz müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktayız.

BENZER FİRMALAR