• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Belis Güzellik Merkezi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Kader Hanım

  • firma instagram

Şanlıurfa’da bulunan firmamız Belis Güzellik Merkezi birmilyonnokta.com üyesidir. Kurulduğumuz tarihten bu yana her zaman siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ve mutluluğu için çalışıyoruz. Bunun için en iyi markaların en iyi ürünleriyle sizlere uygulama yapıyoruz. Bizim için en önemli faktör sizlerin merkezimizden ayrılırken kendinizi beğenmeniz ve uygulanan işlemden memnun olmanızdır.

Sadece kadın değil erkek danışanlarımıza da hizmet verdiğimiz merkezimizde dipliner, kalıcı eyeliner, microblading ve cilt bakımı gibi işlemler uygulayarak cildinizin ve sizin hak ettiğiniz değere ulaşmanızı sağlıyoruz. Uzman çalışanlarımız tarafından uygulanan işlemlerde ağrısız ve acısız, kaliteli bir hizmet alabilirisiniz.

Kendimize olan inancımız, firmamıza olan güvenimiz, bilgi ve birikimimiz sayesinde siz değerli müşterilerimizin de güvenini kazandık ve Şanlıurfa güzellik merkezi kategorisinde çok önemli bir konuma adımızı altın harflerle yazdırdık.

Globalleşen dünyada artık önemli olan teknolojiye ayak durmak olduğundan dolayı bizler de kendimizi sürekli geliştiriyor ve siz değerli danışanlarımızın memnuniyet için, ihtiyacı için gerekli olan her konuda her gün kendimizi daha da geliştiriyoruz ve yeni bilgiler ediniyoruz. Bütün elde ettiğimiz yenilikçi ve sürekli gelişen kimliğimize borçluyuz ve bunun bilincindeyiz.

Eğer sizlerde Şanlıurfa’da yaşıyorsanız ve kaliteli, özgün, güvenilir ellerden hizmet almak istiyorsanız, hayattaki en önemli mirasınız ve en iyi şekilde hassas bakmak zorunda olduğunuz kendinize bir güzellik yapmak isterseniz internet sitemizdeki iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR