• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bella Kuaför

Sektör :

Yetkili Kişi :

Makbule Aldemir

Kuaför ve güzellik merkezi olarak hizmet sunan firmamız sizler için en iyisini sunmaya ve en kalitelisini ortaya koymaya çalışmaktadır. Gelin başı yapımı, nişan başı modelleri, saç ve makyaj modelleri ve daha fazlasıyla kaliteli hizmetin doğru adresi olarak hizmet sunmaktayız. Sizler için elimizden geleni yapmaya çalışıyor ve sizlere en uygun hizmeti getirmeye çalışıyoruz. Güncel bilgilerden faydalanarak tarzınızı yakalamanızda sizlere yardımcı oluyoruz.

Samsun kuaför sektöründe elinden geleni yaparak yoluna devam eden firmamız sizler için en farklısını ortaya koymaya çalışmaktadır. Firmamız sektörde adı duyulan bir işletme olabilmek için çalışmalarına özellikle özen göstermektedir. Bütün çalışanlarımız işini en güzel şekilde yapabilmek için çalışmaktadır. Firma olarak bizler bayanların ihtiyaç duyduğu kuaför işlemlerini kaliteli bir şekilde yerine getirmekteyiz. İşlerimizi titizlikle yerine getiriyor ve bayanlara arzu ettikleri hizmeti hijyenik ortamlarda sunuyoruz.

Bella kuaför olarak müşterilerimizden gelen taleplere eksizsiz cevap verebilmek için güncel konuları sektörde yaşanan olumlu gelişmeleri sürekli takip etmekteyiz. Firmamız kısa süre içerisinde sektörde yaşanan gelişmelerden haberdar olmakta ve bu yeniliklere ayak uydurmaktadır. Hizmete konulmasına karar verdiğimiz hizmetlerimizi ve yenilikleri sizlerin ihtiyacına en kaliteli şekilde sunuyoruz. Sizler de sunduğumuz kaliteli hizmetlerden faydalanmak istiyorsanız firmamızla irtibat kurabilirsiniz. Bizler müşterilerimizin en mutlu anlarında yanlarında olabilmekten son derece gurur duyarız. Telefon numaralarımızdan ve web sitemizden firmamız hakkında kapsamlı bilgi edinebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR