• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Beray Giyim

Sektör :

Yetkili Kişi :

Orhan Taşkan

Özel günleriniz için en güzel kıyafetleri sizlere hazırlayan firmamızı her daim ziyaret edebilirsiniz. Sizlere özel model ve tasarımları üreterek yardımcı olmaktayız. Nikah, söz, düğün ve nişan gibi özel günlerinizde sizlere özel tasarımalrı yaparak bunları en başarılı şekilde hazırlıyoruz. Eğer özel günlerinizde en güzel ve en şık şekilde görünmek istiyorsanız sizler için en başarılı çalışmaları yaparak tasarımlar hazırlıyoruz.

İşletmemiz günümüz modasının en güzel örneklerini sizler için diker. Oldukça güzel ve tam sizin stilinize uygun tasarımlar oluşturmaktayız. Deneyimli ekibimiz ile en güzel tasarımları yapıyoruz. Bunları başarılı şekilde hazırlıyoruz. Alternatiflerimiz çok fazladır. Geniş yelpaze de ürün seçeneklerimiz vardır. Alanında uzman ekibimiz en kaliteli malzemeleri kullanır. Profesyonel işçilikle en güzel tasarımları hayata geçiriyoruz.

İstanbul’un Şişli ilçesinde giyim konusunda yıllardır başarılı çalışmalar yürütüyoruz. Özellikle de nişan ve kına gecesi içinde güzel kıyafetler dikiyoruz. Aynı zamanda özel akşamlar için kıyafetler hazırlıyoruz. Sizlere özel dikimler özel günlerinizin güzel geçmesini sağlar.

İşletmemiz İstanbul giyim konusunda güvenilir bir hizmet sunar. Sizlerin vücut yapısına ve zevkine en uygun olan günümüz modasının en güzel örneklerini sizlere sunuyoruz. Alanında uzman terzilerimiz ve ekibimiz sizlere profesyonel bir şekilde hizmet eder. Güzel ve şık giyinmek herkesin hakkıdır. İşletmemiz uygun fiyat ve kaliteli hizmet konusunda her zaman hizmetinizdedir. Bizi haftanın her günü ziyaret edebilirsiniz. Böylece dilediğiniz kıyafetlere kolaylıkla ulaşmanız mümkündür.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR