• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Berca Bayan Kuaförü

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sevil Şahin

Kadınların hayatını değiştirecek dokunuş saçlarında ve yüzlerinde gerçekleştirilecek küçük dokunuşlar ile sağlanabilir. Bu dokunuşlar profesyonel bir kişi tarafından sağlanacak hizmetler ile elde edilebilir. Bu profesyonellik ise ancak doğru bir kuaför işletmesi sayesinde sağlanabilir. Örneğin, Isparta Merkez ilçesinde bu nitelikli hizmeti aradığınızda, direkt olarak Sevil Kuaför & Peruk Saç Kaynak Merkezi işletmesini tercih edebilirsiniz.

Berca Bayan Kuaförüişletmesi olarak Isparta kuaför sektörü içerisinde farklı ve tecrübeli bir yapı ile sizlere hizmet veriyoruz. Mesleğimizi severek ve ilk günkü heyecanla yapmaya devam ettiğimiz için her türlü isteğinize cevap verecek tecrübeli bir yapı sunuyoruz. Bu tecrübeli yapı içerisinde ilk aşamada saç bakımı ve güzellik uygulamaları yer almaktadır. Uygulamalar kapsamında mikro kaynak saç uygulamaları, peruk uygulamaları, peruk satışı, ombre ve sombre uygulamaları, saç onarımı, çıt çıt saç, protez tırnak, kalıcı makyaj ve saç bakımı bulunmaktadır.

Bu hizmetlerin her birinde profesyonel bir yapıyla çok yüksek özen gösteren çalışmalar sergilediğimiz için saçlarınızda muhteşem bir sonuç elde edilmesi sağlanmaktadır. Bu sayede çok uzun bir süre boyunca saçlarınızı bu estetik görüntü ile koruyabilir ve pratik bir şekilde bakımını sağlayabilirsiniz. İşletmemizde sizin için uygulanan saç modelleri sonrasında bu saç modelinin korunması ve sürdürülür hale getirilmesi içinde yapacağınız uygulamalar önerilmektedir. Profesyonel bir yapıya sahip olan bu hizmetleri uygun bir fiyat ile alabilmeniz de en büyük avantajlardan birisidir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR