• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bereket Çıtır Simit Börek Salonu

Adres :

Yeni Mah. Hacı Bayram Veli Bulvarı No: 8/b Ankara » Polatlı

Sektör :

Yetkili Kişi :

İdris Koyuncu - Emin Faruk Koyuncu

E-Posta Adresi :

.

Whatsapp 1:

0 (543) 795 73 35

Whatsapp 2:

0 (553) 566 64 12

Pasta ve pastane sektöründe hizmet veren Bereket Çıtır Simit Börek Salonu birmilyonnokta.com üyesidir. Sizlere damak tadınıza hitap eden lezzetlerimizle buluşturuyoruz. Hamur işinde sizlere en lezzetli ürünleri sunuyoruz. Kaliteli malzemelerle hijyenik bir ortamda tüm ürünlerimizi hazırlıyoruz. Usta ellerden çıkan lezzetlerimizi sizlerle buluşturuyoruz. Sizlerin memnuniyetini öncelik yaparak güler yüzlü hizmetler sunuyoruz. Hamur işi deyince sektörümüzde ilk akla elen firmalar arasındayız.

Ankara pasta ve pastane sektöründe sizlerin talep ve beklentilerine en iyi şekilde cevap veren bir firma olarak hizmetinizdeyiz. Kahvaltılarınızı süsleyen simit, poğaça, börek ve daha pek çok lezzeti istifadenize sunuyoruz. Ticari kaygıdan uzak sizleri memnun etmenin gayreti içinde nitelikli hizmetler sunuyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz bölgede sizlerin ihtiyaç duyduğu hizmetleri sunarak beklentilerinize karşılık veriyoruz. Verdiğimiz hizmetlerin kalitesiyle geniş müşteri kitlesine hitap etmekteyiz. Kurulduğumuz ilk günden beri hizmet kalitesinden şaşmadan daha geniş yelpazede tüm hizmetlerimizi sizlerle buluşturduk.

Sizlere sunduğumuz lezzetlerimizi bütçenize uygun fiyatlarla sunarak bize ulaşmanız için aradaki engelleri kaldırıyoruz. Sektörümüzde lezzeti uygun fiyatlarla buluşturarak sizlerin istifadesine sunuyoruz. Her daim kendini yenileyen bir yüze sahip olduk. İlk günden itibaren hizmet yelpazemizi genişleterek sizlere ulaştırdık. Yılların deneyimini sizlere sunduğumuz hizmetlere yansıtmış bir firma olarak her daim sizlerle buluşmaya devam etmekteyiz. Kesintisiz hizmetlerimizle bugün de sizlerle buluşmaya devam ediyoruz. Sizlerin teveccühü ile emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR