• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Berrak Kadıoğlu Oto & Halı Yıkama

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Abdullah Erol

reklam logosu
Berrak Oto Yıkama profesyonel personelleri, deneyimli geçmişi ve geleceğe güvenle bakışı ile siz değerli müşterilerimizin hizmetinizde.
Firmamız sektörde uygun fiyatları, kaliteli, üstün teknoloji, oto kuaför,halı yıkama ,oto koltuk yıkama ,pasta cila hizmetleri ,araç kaplama ,motor yıkama ,jant kapağı temizliği ,far temizliği,buharlı oto yıkama ,susuz motor yıkama , detaylı temizlik ve fırçasız köpüklü oto yıkama hizmeti vermeyi ilke edinmiştir. Berrak Oto Yıkama ile artık mükemmel temizliğe kısa zamanda, zahmetsizce ve en ekonomik olarak ulaşacaksınız.
Araç temizlik, bakım ve koruma hizmetlerinin Türkiye standartlarında sunulduğu, profesyonel, eğitimli personelin çalıştığı, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti prensiplerinin esas alındığı modern Berrak Oto Yıkama Merkezi siz müşterilerimizin hizmetinde.
Berrak Oto Yıkama , stratejik düşüncenin hakim olduğu, kararların hızla alındığı, proaktif ve iletişime açık bir yönetim tarzı ile takım ruhu ve biz bilinci içerisinde hareket eden çalışanların oluşturduğu sinerjinin, yüksek performans ve mükemmel hizmete dönüştüğü bir markadır.
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR