• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Berrak Oto ve Halı Yıkama

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ferhat Dipçi

  • firma fb
  • firma instagram

Kendi imkanlarınız ile yıkayarak temizlenmelerinin zor olduğu iki eşya yer almaktadır. Bu eşyalardan birisi arabalarınız diğeri ise ev ve iş yerinde kullandığınız halılarınızdır. By eşyalarda yıkama ve temizlik işlemi gerçekleştirmek için mutlaka profesyonel bir işletmeden hizmet alınması ve hijyenik sonuç elde edilmesi önemlidir. Berrak Oto ve Halı Yıkama olarak sizlere bu hizmetleri sunmak için Muğla Dalaman ilçesinde en kolay ulaşılan yapı ile hizmet sağlıyoruz.

Berrak Oto ve Halı Yıkama işletmesi Muğla otomotiv sektörü içerisinde en hijyenik ve düzenli işletme olarak temel birçok hizmet sunmaktadır. Örneğin, hizmetlerimiz arasında araç temizliği gerçekleştirilmesi ve bakım amacıyla pasta, cila ve iç dış yıkama ile motor yıkama gibi hizmetler sunulmaktadır. Diğer hizmet noktasında ise halı yıkama ve yerinde koltuk yıkama işlemi gerçekleştirilmesi için özel makineler ve sistemler kullanılmaktadır.

Halı yıkama işlemleri için firmamız adresinizden alınan halıları özel fabrikamızda tertemiz bir şekilde yıkayıp kuruttuktan sonra paketler ile tekrar adresinize teslim etmektedir. Koltuk yıkama hizmetleri için de özel makinelerimiz ile bizzat yerinde yıkama gerçekleştirerek, en kısa sürede sağlıklı ve tertemiz bir sonuç sağlıyoruz.

Yılın hangi mevsiminde olursa olsun 365 gün firmamızı arayarak bu hizmetleri talep edebilirsiniz. Firmamız bir oto kuaför işletmesi olarak aracınızı daha sağlıklı, konforlu ve güçlü hale getirmek için koruma işlemleri oluşturmaktadır. Halı ve koltuklarda ise sağlıklı ve uzun ömürlü kullanım için uygun fiyatlar ile temizlik sağlamaktadır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR