• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Beşiktaş Silivri Futbol Okulu

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ali Koç

reklam logosu
  • firma instagram

Beşiktaş Silivri Futbol Okulu birmilyonnokta.com üyelerinden birisidir. Spora ve sporcuya gereken önemi ve özen gösteren firmamızın tek hedefi alanında profesyonel sporcular yetiştirmektir. Bu konuda çeşitli çalışmalar yürütmekte olan firmamız, alanında profesyonel öğretmenler ile çalışmaktadır.

6 ve 16 yaş aralığındaki spora meraklı öğrencilerimize futbol alanında çeşitli eğitimler vermekteyiz. Öğrencilerimize teknik bilgilerin dışında kalecilik eğitimleri de vermekte olan firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

İstanbul spor sektöründe geleceğin çalışkan ve başarılı sporcularını yetiştirmek adına lisanslı sporcu eğitimlerimizde daima mevcuttur. Öğrencilerimize özel vermekte olduğumuz derslerimizin dışında çeşitli turnuvalar da düzenlemekteyiz. Düzenlemiş olduğumuz turnuvalar sayesinde öğrencilerimize daha çok maç oynama imkanı sunmaktayız. Öğrencilerimizi bilgilendirmek adına turnuvalarımızın dışında çeşitli seminerler düzenlemekte ve öğrencilerimizi motive ederken aynı zamanda daha da bilinçli birer sporcular olmalarında yardımcı olmaktayız.

Güvenilir ve kaliteli bir futbol okulu arıyorsanız Beşiktaş Silivri Futbol Okulu olarak firmamızı tercih etmekte olan müşterilerimiz ile yakından ilgilenmekteyiz. İnternet adresimizde bulunan telefon numaramızdan bize ulaşabilir ve detaylar hakkında dilediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz.

Geleceğin parlak sporcuları için öğrencilerimize daima profesyonel, kaliteli ve disiplinli bir eğitim hizmeti sunmaktayız. Takım çalışması ve birlik gerektiren futbol sporunda öğrencilerimize sadece futbol oynamayı değil aynı zamanda birlik olmayı, takım olmanın gerektirdiği sorumlulukları kavramayı da öğretmekteyiz. Çalışmalarımızı profesyonel bir şekilde yürüttüğümüzden emin olabilir ve firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR