• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Beslenme Danışmanı Ferhat Aktaş

Adres :

Ayazağa Tarbaya Sarıyer İstanbul İstanbul » Sarıyer

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ferhat Aktaş -gönül Aktaş

E-Posta Adresi :

ferhatferit@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 338 52 34

Whatsapp 2:

0 (543) 616 95 84

Sağlık sektörü günümüzde artık birbirinden farklı uygulamaları ile karşımıza çıkmaktadır. Özellikle de güzellik ve sağlık alanında yapılan değişimler ve yeni gelişmeler kadınların bu konuda daha bilinçli ve bilgili olmasını sağlamıştır. İstanbul danışmanlık firması olarak, sizlere vücut analizi, kilo kontrolü, kişiye özel beslenme programı gibi hizmetler vermekteyiz.

İşin uzmanları ile çalışan firmamız bu konu da öncelikle hizmet olarak ücretsiz vücut analizi yapmaktadır. Sizde vücut analizinizi henüz yaptırmadıysanız firmamıza gelerek bu hizmeti ücretsiz olarak alabilirsiniz. Ardından ortaya çıkan test sonucuna göre kişiye özel beslenme programı uygulamaktayız. Danışman olarak sizler için en uygun olan beslenme programını ayarlıyor ve bu konu da bilinçli olarak kilo kontrol elde etmenizi sağlıyoruz. Özellikle de uzun zamandır kilonuzdan şikâyetçi iseniz bir de bizlerin verdiği beslenme programını denemenizi öneririz.

Sporcu beslenmesi ürünlerimiz ile en kaliteli ürün çeşitliliğini sizlerle buluşturuyoruz. Beslenme konusunda danışmanlık veren ekiplerimiz sağlıklı bir şekilde kilo vermenizi sağlayacaktır. Cilt bakımı ve ürün danışmanlığı hizmeti de veren ekiplerimizden cildiniz için en uygun bakım önerisini ve hizmetini alabilirsiniz.

Firma olarak sizlerin yaşam koçu oluyor, sağlıklı kilo vermenizi sağlıyor, cildiniz için en uygun bakımları sunuyor ve birbirinden kaliteli ürünler ile sağlıklı bir hayat geçirmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. bizlere iletişim bilgilerimiz üzerinden hemen ulaşabilir ve aklınıza takılan soruları çekinmeden sorabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR