• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Best Marin

Adres :

Turgutreis Mah. Gazi Mustafa Kemal Bulvarı D-marin No: 24/a/1 Muğla » Bodrum

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muhammed Yağcı - Ahmet Karlılar

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@bestmarinyacht.com

Whatsapp 1:

0 (530) 961 92 53

Whatsapp 2:

0 (532) 065 48 01

Firmamız Muğla hizmet sektöründe tekne ve yatlarınızın elektronik, hidrolik ve mekanik donanım sistemleri alanında faaliyet göstermek amacı ile sektöre adımını atmıştır. Sektördeki faaliyet alanımız tekne ve yatların bakım, onarım ve tadilat işlemlerini yapmaktır. Dolayısıyla teknelerinizin ihtiyacı olan kış ve yaz bakım hizmetlerini, ahşap yenileme ve onarımlarını, iç ve dış boyalarını, elektrik onarım ve bakımını, mekanik sistem bakımlarını ve metal işlerini kusursuz bir şekilde yapıyoruz. Ayrıca teknelerinizin iç dekorasyonunda yapmak istediğiniz döşeme değişim veya yenilikler için de hizmet vermekteyiz.

Adil yaklaşım, dürüstlük, doğruluk ve güven firmamızın temel çalışma prensiplerimizdir. Bu prensiplerimiz ışığında tekne bakımlarınız için yapılması gereken her türlü rutin işlerde bize ulaşabilirsiniz. Tekne ve yatlarınızın bakımı yapılırken yakıt filtre yağları değiştirilmekte, ihtiyaç durumunda yedek parçalar ile yerine yenisi takılmaktadır. Sektördeki faaliyet alanımızda saygınlığımız ve itibarımız bizim en büyük gurur kaynağımızdır.

Firma olarak sektöre adım attığımız günden bugüne kadar her biri kendi alanında uzman ve özel eğitimli bir çalışma ekibi ile tamir, bakım ve onarım hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Faaliyet alanımızdaki gelişme ve yenilikleri yakından takip etmekte ve uygulamaktayız. Firmamızın temel çalışma prensibi müşteri memnuniyeti merkezli hizmet anlayışıdır. Bu anlayışımız ekseninde yat ve teknelerinizin tüm ihtiyaçlarını tek bir kaynak üzerinden sağlamaktayız. Dolayısıyla sahip olduğumuz bilgi, tecrübe ve deneyimli ekibimiz ile her türlü periyodik bakımda siz değerli müşterilerimize en kolay çözüm önerisini sunmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR