• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Beta Fotokopi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aziz Candan

Beta Fotokopi olarak Konya-Selçuklu da hizmet vermekte olup*fotokopi *renkli çıktı*digital baskı*fotokopi makinası arıza *tespit*teknik servis hizmetleri*çoklu fotokopi*kırtasiye ürünleri satışı*viko makine tamir vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.
ŞELÇUKLU ŞUBE : İhsaniye Mah. Künüri Sok. No: 2/c Selçuklu / Konya
MERAM ŞUBE : Abdülaziz Mah. Kadıizzettin Sk. No/7-a Meram / Konya

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR