• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Betül Mumcu Diş Muayenehanesi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Betül Mumcu

reklam logosu
  • firma instagram

Ankara medikal ve tıbbi cihaz sektöründe siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti verebilmek adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Muayenehane olarak önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyeti ve sağlığıdır. Bu doğrultuda atmış olduğumuz emin adımlarla başarıya doğru yürüyoruz. Sektörde hedeflerimize ulaşıp adımızı duyurabilmek için kalitemizden asla ödün vermiyoruz.

Alanında en iyi eğitimi alarak tecrübeleri ile de sabitleyen ekip arkadaşlarımız, müşterilerimizin sağlığı için en iyi hizmeti vermeyi amaç ediniyor. Güncel yenilikleri sürekli olarak yakından takip ederek hastalarımıza sunuyoruz. Profesyonel ekibimiz her bireyin standartlar üzerinde hizmet alabilmesi için kendisini daima geliştirmeye devam ediyor. Kaliteli sağlık hizmeti bütün insanlığın hakkı diyerek çıktığımız yolda, başarılarımız ile kendimizi gururlandırıyoruz. Kliniğimiz yüksek standartları yakalayabilmek adına gerekli olan yüksek teknolojiyi de kullanmaktadır. Donanımlarımız ile rakiplerimizi de geride bırakarak düzeye geldiğimizi görüyor ve sizlerden de bunları duyarak onurlanıyoruz.

Etik kurallara bağlı şekilde uyguladığımız hizmetleri en iyi şartlarda hastalarımıza sunuyoruz. Genişleyen hekim kadromuz ile de hedefimize daha hızlı yaklaşıyoruz. Bizler birer sağlıkçı olarak biliyoruz ki, işimizde hataya kesinlikle yer yok. Hatasız şekilde gerçekleştirdiğimiz diş bakımları ve tedavilerimiz hastalarımızın güvenini kazanmamıza yardımcı oluyor. Tüm teknik alt yapımızı günümüzle bağdaştırarak verdiğimiz hizmete devam ediyoruz. Hastalarımızın eskisinden daha sağlıklı dişlere kavuşabilmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Muayene olmak istediğiniz tarihten birkaç gün önce randevu alırsanız hem bizim için hem de sizin için daha planlı bir süreç geçiririz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR