• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Beyaz Halı Koltuk Yıkama

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Haşim Dikici

  • firma instagram

Beyaz Koltuk Halı Yıkama

Manisa Turgutlu’da faaliyet göstermekte olan firmamız siz kıymetli müşterilerimize sandalye yıkama, koltuk yıkama, yatak yıkama ve halı yıkama işlemleri ile hizmet vermekteyiz. Firmamız kurulduğu ilk günden beri ilke edindiği müşteri memnuniyetini sağlamak için kaliteli hizmeti uygun fiyatlar ile vermektedir. Alanında uzman ve işini severek yapan çalışma arkadaşlarımız tüm yıkama işlemi gerçekleştirdiği eşyaları ilk günkü hali gibi tertemiz ve yepyeni bir halde geri teslim etmektedir. Ayrıca sektörümüzdeki tüm yenilik ve gelişmeleri yakından takip ederek yaptığımız araştırmalar doğrultusunda firmamıza ve ekibimize yenilikler katmaktayız.

Günlük hayatımızda en çok vakit geçirdiğimiz mobilyaların temizliğini gözle bakarak göremeyiz. Üzerinde gözle gördüğümüz kadar göremediğimiz kir, mikrop ve bakteriler bulunmaktadır. Ailemizin, çocuklarımızın ve tüm sevdiklerimizin sağlığı için belli bir zaman içinde mobilyalarımızın temizliğini yapmak veya alanında uzman kişilerden yardım almak zorunda kalırız.

Halı, koltuk ve yataklarınızdaki çıkmayan inatçı ve zorlu lekeler korkulu rüyalarınız olmasın son teknoloji olan cihazlarımızla kumaşınızın yapısına uygun deterjanı seçerek en derindeki kire kadar ulaşıp derinlemesine detaylı bir şekilde çıkmayan lekelere son veriyoruz. Silmekle uğraşmayın siz silmekle sadece kumaşın üst yüzeyini temizlersiniz silerken tüm kir ve mikropların kumaşın dibine çökmesine sebebiyet verirsiniz bu da zamanla kötü kokuya sebep olabilir.

Yerinde koltuk yıkama hizmetimiz ile sizleri yormadan en kısa sürede vakumlu cihazlarımız ile birlikte pratik bir şekilde koltuklarınızı ve yataklarınızı olduğu yerde derinlemesine temizleyerek ilk günkü hali gibi yeni ve tertemiz bir şekilde sizlere geri teslim ediyoruz.

Güvenilir koltuk yıkama firmasından kaliteli hizmet arıyorsanız doğru adrestesiniz bizi seçtiğiniz için asla pişman olmayacaksınız.

Daha fazla bilgi için 0541 533 99 69 numaramızı arayabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR