• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Beyaz İnci Gelinlik Sevgi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Reyhan Hanım

İstanbul Esenler merkezli olarak faaliyet göstermekte olan biz Beyaz İnci Gelinlik Sevgi mağazalarımızda sizlerin en mutlu gününde hayatınız boyunca hatırlayacağınız güzel anıları arkanızda bırakmanız için en şık gelinlikleri sizlere sunuyoruz. Manevi değeri son derece yüksek olan gelinliklerin tamamen kendi zevklerinize uygun olmasını sağlamak adına çok farklı çeşit ürün seçeneğiyle sizlere hizmet verirken en mutlu günlerinizde hep hayal ettiğiniz gibi olmanızı da sağlıyoruz.

Siz müşterilerimize özel olarak elimizde var olan hazır modeller arasından seçim yapmanızı sağlayabildiğimiz gibi aynı zamanda sizler için özel olarak tasarımlar ortaya koyup tamamen kendi istediğiniz özelliklere sahip gelinliklerin ortaya çıkmasını sağlıyoruz. Böylece beden ölçüleriniz ve vücut özelliklerinize en uygun gelinliklerle hem kullanım sırasında büyük bir rahatlık elde etmenizi sağlıyor hem de gelinliklerin üzerinize tam oturmasını sağlayarak o günün en şık kadınının siz olduğundan emin olmanızı sağlıyoruz.

İstanbul giyim sektöründe gelinlik söz konusu olduğunda yaratıcı tasarımları ve geniş gelinlik seçenekleri ile ön plana çıkan mağazalarımızda sizlerin istediği ürünlerin ortaya çıkarılması için özel çizimler de yaparak bunları sizin beğeninize sunabiliyoruz. Her biri alanında yıllardır çalışmakta olan ekibimizle birlikte profesyonel bir şekilde işçilik ortaya koyarak dikim aşamasında da kusursuz bir performans gösterecek gelinlik ürünlerinin ortaya çıkmasını sağlıyoruz. Gelinlikler konusunda her türlü desteği alabileceğiniz mağazalarımızda sizlere abiye, nişan elbiseleri ve gece kıyafetleri konusunda da yardımcı oluyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler