• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Beyazdent Diş Kliniği

Adres :

Atatürk Mah. Melek Sok. Dilek Apt. No: 27/5 Ankara » Sincan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Musa Karagöz

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (542) 485 89 79

Diş sağlığımız büyük bir önem arz etmektedir. Sağlığımızı korumak için yaptığımız diğer şeyler gibi dişlerimize de düzenli olarak bakım yapmamız ve ağız sağlığımızı korumamız gerekmektedir. Beyazdent Diş Kliniği olarak, sizlere en iyi ağız ve diş sağlığı hizmetlerini sunuyoruz. Diş dolgu tedavisi, diş implant tedavisi, ortodonti ve tel tedavileri, zirkonyum diş tedavileri vb. birçok hizmeti sizlere sunuyoruz. Alanında uzman hekimlerimiz, deneyimli personelimiz ve güler yüzlü hizmetimizle birlikte sizler için en iyi diş hizmetlerini sunuyoruz.

Ankara sağlık sektöründe uzun yıllardır bulunmamız ile birlikte edindiğimiz tecrübeler sayesinde her gün daha başarılı işlere imza atıyor ve daha çok kişiye ulaşıyoruz. Siz değerli müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler ve talepleri ile birlikte sektörümüzde öncü olmaya devam ediyoruz.

Diş sağlığınızı korumak için gereken her hizmeti sizlere sağlıyoruz. Dişleriniz için uygun tedavi zamanında yapılmaz ise daha kötü sorunlara yol açabileceğinden diş bakımınızı yapıyor ve ihtiyacınız olan bütün hizmetler için sizleri muayene ediyoruz. Gereken yöntemleri son teknoloji aletlere sahip kliniğimiz ve alanında uzman hekimlerimiz ile birlikte en acısız ve en kaliteli şekilde uygulayarak uzun ömürlü bir tedavi gerçekleştiriyoruz. Sağlığınızı sizin kadar önemsiyor ve kliniğimizde bütün hijyen ve temizlik kurallarına son derece dikkat ediyoruz. Ekipmanlarımızın bakımını ve temizliğini düzenli olarak gerçekleştiriyor ve yeniliyoruz. Siz de ağız ve diş sağlığınız için en iyi tedavi hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız kliniğimize bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR