• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Beyzade Hayal Kahvesi Fal Cafe

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Necat Bilen - Burak Aydın

  • firma instagram

İzmir yeme içme ve eğlence sektöründe bulunan işletmemiz sokakta bulunan otantik masalarıyla size kahve içme deneyimini samimi bir şekilde gerçekleştirmenize olanak sağlıyor. İşletmemizde her damak tadına uygun Türk Kahvesi çeşitleri eşsiz esanslarıyla bulunmaktadır.

Bolca alışveriş yaptığınız bir gün bir yorgunluk kahvesi içmek için mekan aradığınızda gelebileceğiniz işletmemiz size kahve içmenin yanı sıra fal bakma deneyimi de yaşatarak eğlenip rahatlamanızı sağlıyor. Hisleri kuvvetli, üçüncü gözü açık ekip arkadaşlarımıza fal baktırabilirsiniz. Fala inanma falsız kalma deyişi hiç bu kadar gerçek olmamıştı. Geçmiş ve gelecek için sizlere güzel şeyler söyleyecek olan falcılarımız sayesinde pozitif enerjinizle güne devam etmenin eşsiz güzelliğini yaşayacaksınız.

Biz ekmek paramızı ekibimizdeki falcı arkadaşlarımızın altın teriyle kazandığımızdan onların bu konuda eğitimleri, gelişimleri ile yakından ilgileniyor, astrolojik tahminlerde de bulunmaları için çeşitli kurslar almalarında yardımcı oluyoruz. Su falı, kahve falı gibi çeşitlerimizin yanı sıra tarot da mevcuttur.

Tarot kartlarınızda sizleri neyin bekleyeceğini bilemezsiniz. Bilinç altı okuma aracı olan bilinen kartlarla gerçek yorumcularımız yani tercümanlarımız hayatınızda sizleri nelerin beklediğine karşı uyarır. Bu işi doğru yapmak oldukça önemlidir. İyi bir tarot falında danışan kartı seçer, böylece enerji karışıklığının önüne geçilmiş olur. Sonuçlar genelde doğrudur. Ancak unutmayın ki hiçbir eşya ya da yöntem sizlere gerçek geleceğinizi söyleyemez. Belki seçtiğiniz yollarla bunu gerçekleştirebilirsiniz ancak olasılıklarla ve enerjilere bağlı bir durumdur. Olumlu enerjilerinizle dolup taşmanız için elimizden geleni yapıyor işletmemize bekliyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR