• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bf Nargile

Adres :

Oğuzlar Mah. Ceyhun Atuf Kansu Cad. No: 3/ A Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bülent Fırtına

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

bfnargileankara@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 315 26 20

Bf Nargile, Ankara ili Çankaya ilçesi içerisinde üstün nitelikte hizmetlerini kesintisiz bir şekilde sürdürmektedir. En yüksek kalitede tütün, nargile kömür ürünleri, nargile marpucu, çeşitli nargile malzemeleri ve toptan tütün satım hizmetleriyle kendi sektöründe önder konuma kadar yükselmiş olan Bf Nargile markamız, sürekli olarak pek kıymetli müşterilerine en güzel ve en doğru hizmeti sunmanın yollarını aramaktadır.

Her geçen gün kendisini geliştiren ve modernize faaliyetlerini aralıksız şekilde sürdürmeye devam eden firmamız, Ankara Çankaya içerisinde yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetlerine devam etmektedir. En iyi kalitede tütün ve nargile ürünlerini de geniş hizmet yelpazesi içerisinde barındıran Bf Nargile, sizlere en mükemmel hizmeti en uygun fiyata verebilmenin büyük gurur ve mutluluğunu yaşamaktadır. Pek kıymetli müşterilerinin yapıcı yorum ve geri dönüşleri eşliğinde günden güne sürekli kendisini geliştirmekte olan firmamız, sektöründe rakipsiz marka konumunda bulunmaktadır.

Bf Nargile işletmemiz; çeşitli nargile malzemeleri, toptan tütün ve nargile kömürü satış hizmetleri ile sektöründe öncü firma olarak hizmetlerine devam etmektedir. Markamız, sektöründeki örnek marka konumuna uygun olarak hizmet kalitesini her zaman en yüksek seviyede tutmaya da büyük bir özen göstermektedir. Bf Nargile, Ankara Çankaya nargile ve tütün ürünleri bayisiyle etkin hizmetlerine hiç ara vermeden devam etmektedir. İşletme çalışma saatlerimiz içerisinde istediğiniz her an bizlere ulaşabilir ve çeşitli hizmetlerimizden anında faydalanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR