• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Bgs Car Wash Oto Yıkama

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Bahadır Yasin Soylu

  • firma fb
  • firma instagram

Araba severlerin uğrak yeri haline gelmiş olan Bgs Car Wash Oto Yıkama birmilyonnokta.com un üyesidir. İstanbul otomotiv sektörü içinde Bağcılar’da hizmet vermekte olan firmamız müşterilerimize sunduğu hizmetlerle adından söz ettirmektedir. Firma olarak müşterilerimize; otopark, profesyonel oto yıkama, oto kaplama, oto kuaför, detaylı iç dış temizlik, seramik kaplama, detaylı motor yıkama, pasta cila uygulaması ve oto cam filmi uygulaması ve cilalı yıkama hizmetlerini sunuyoruz.

Firma olarak müşterilerimize sunduğumuz tüm hizmetlerde uygulanan her tür ürün son derede kalitelidir. Kaliteden asla ödün vermeyen firmamız araçlarınıza en iyi uygulamaları sunmaktadır. Firma çalışanlarımızın hepsi her marka model araçtan anlayan, dinamik ve yılların tecrübesine sahip kişilerdir. Firma olarak sektörde öncü konumda olmaktan gurur duyuyoruz. Bu konumu korumak ve hep daha da ileriye taşımak için gayretle çalışıyoruz. Hizmetlerimizin fiyatları müşterilerimiz için en uygun olacak şekilde düzenlenmektedir. Fiyatlarımız ile müşterilerimizin bütçelerine dost bir duruş sergiliyoruz.

Firma olarak ilk günden bugüne kadar hiç değişmeyen prensiplerimiz müşteri memnuniyetini sağlamak ve en kaliteli hizmeti sunmak olmuştur. Bu sayede hizmetlerimizi gören müşterilerimizin bize güveni artmaktadır. Müşterilerimizin araçlarına yapılan uygulamalar sonrasında araç sıfır araç görünümü kazanmaktadır. İç dış temizlik yapılırken özel malzemeler kullanılmaktadır, pasta cila uygulaması ile araçlarınızda oluşan küçük leke ve çizikler yok olmaktadır. Uygulamalarımız sayesinde araçlarınız ikinci el piyasasında da daha değerli olacaktır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar