• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Bi Lal Kuaför Ve Güzellik Salonu

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Bilal Şekerci-eda Şekerci

  • firma fb

Sizlere saç ve cilt bakımı yanında el ve ayak bakımı konusunda da hizmet sunan salonumuz her zaman en kaliteli hizmetleri sizlere sunarak alanında en başarılı çalışmaları yürütmektedir. Saçlarınız için yapılacak tüm işlemleri büyük bir özenle yapan salonumuzda farklı saç stillerinin uygulanması konusunda sizlere hizmet sunulmaktadır. Saç bakımınız ile birlikte en güzel saç stillerini sizlere uygulamaktayız.

Özel günlerinizde saçlarınızın en güzel şekilde olması için sizlere önemli hizmetler sunan salonumuzda en güzel gelin saç modelleri ve tasarımları uygulanmaktadır. Saç tasarımı konusunda oldukça başarılı olan salonumuz konusunda uzman olan ekibi ile sizlere başarılı bir şekilde hizmet sunmaktadır. Konusunda uzman olan ve en etkili çalışmaları yürüten saç tasarım salonumuz bu alanda en başarılı salonlardan birisidir.

Antalya kuaför ve güzellik salonu olarak sizlere her zaman en başarılı hizmetleri sunan firmamız manikür ve pedikür gibi işlemlerde de sizlere hizmet sunmaktadır. El ve ayak tırnaklarınız için bakım hizmeti sunmak yanında kalıcı oje konusunda da kaliteli hizmetler sunmaktayız.

Saçlarınız yanında makyajınızda da sizlere profesyonel destek sunan salonumuz, konusunda uzman olan ekibi ile sizlere en güzel tasarımdaki makyaj uygulamasını yapmaktadır. Bu konuda oldukça başarılı çalışmalar yapan salonumuz özel günleriniz için en güzel makyaj çalışmasını uygulamaktadır. Başarılı çalışmalarımız ve profesyonel yaklaşımımız ile sizlerin ilgisi ve övgülerini alarak çalışmalarımızı sürdürmekte ve hizmetlerimizi arttırmaktayız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar