• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bi Petshop

Adres :

Oğuzlar Mah. 1602 Cad. Hukukçular Plaza No: 12 Ankara » Etimesgut

Sektör :

Yetkili Kişi :

Metin Güleç

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (530) 507 53 55

Ankara’da bulunan Bi Petshop isimli firmamız evcil hayvan sektöründe, birmilyonnokta.com üyesi olarak hizmet vermektedir. Verdiğimiz hizmetler evcil hayvanlarınızın beslenme, barınma ihtiyaçlarını nitelikli biçimde karşılamanıza yardımcı olmaktadır.

Evcil hayvanlarınızın beslenmesinde tercih edeceğiniz yiyeceklerin gerekli besin değerlerine uygun olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Yemek artıkları ile beslemek doğru bir çözüm değildir. Evcil hayvanlar için özel olarak üretilen mama, yem vb. besinleri tüketmelerini sağlamanız daha sağlıklıdır. En kaliteli mama ve yemleri Ankara evcil hayvan sektöründe yer alan firmamızdan doğru fiyatlara satın alabilirsiniz. Firmamızdan temin edeceğiniz mama ve yemler evcil hayvanlarınızın ihtiyaç duyduğu besin değerlerine sahiptir, gelişimlerini sağlıklı biçimde sürdürmelerini sağlar. Etimesgut’ta size en yakın petshop olarak hizmet veren firmamızdan kolaylıkla mama alışverişlerinizi yapabileceğiniz gibi evlerinize sipariş de verebilirsiniz. En kısa süre içerisinde adreslerinize teslim eden kaliteli, sağlıklı mamalar sayesinde evcil hayvanlarınız aç kalmaz.

Evcil hayvanlarınızın barınmalarında da ihtiyaç duyacağınız eşyalar vardır. Kuşlarınız için kafesler, kedileriniz için kum vazgeçilmezdir. Kuşunuzun hareket kabiliyetini engellemeyen geniş kafesler onda size karşı oluşturduğu aidiyet duygusunu geliştirir. Kuşlarınız için dayanıklı, ihtiyaçlarınız dahilindeki boyutlarda kafeslere, kafes aksesuarlarını temin edebilirsiniz. Kedilerinizin tuvalet ihtiyaçlarını karşılayabilmek için kedi kumunuzu da firmamızdan temin edebilirsiniz.

Siz de kaliteli mama ve yemler ile evcil hayvanlarınızı beslemek, uygun fiyatlara petshop aksesuarları satın almak istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. geniş ürün yelpazemiz ile sizlere nitelikli hizmet sunarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR