• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Biçen Ağır Vasıta Servisi

firma adresi

Adres :

Horozluhan Mahallesi Adıbelli Sokak No: 74 Konya » Selçuklu
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Metin Biçen
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (532) 782 78 19

  • firma fb

Konya ili Selçuklu ilçesinde hizmet veren Biçen Ağır Vasıta Servisi isimli işletmemiz olarak müşterilerimize her zaman kaliteli, profesyonel, güvenilir ve uygun fiyatlı bir hizmet sunmaktayız. Ağır vasıta araçların yapısal büyüklükleri, çok ağır yükler taşımaları açısından trafikte yaşanacak sorunlarda büyük felaketlere yol açacaklarından dolayı bu araçların bakımlarının, tamirlerinin en güvenli ve kaliteli şekilde yapılması çok önemlidir. İşletme olarak bu sebepten dolayı sunduğumuz hizmeti her zaman en güvenilir şekilde sunmaktayız. Motor bakımları, fren bakımları, lastik değişimleri gibi tüm alanlarda kaliteli hizmet vermekteyiz. Sunduğumuz hizmet esnasında kullandığımız malzemelerin en kaliteli olanları kullanılmakta ve bu sayede sunulan hizmetin güvenilirliği artmaktadır.

İşletme olarak bünyemizde çalışan ağır vasıta ustalarının mesleklerinde tecrübeli ve profesyonel olmaları bizim için çok önemlidir. Ayrıca bu ustaların teknoloji kullanımı ile aralarının iyi olması da çok önemlidir. Kullandığımız teknolojik sistemler sayesinde nokta atışı olacak şekilde araçlarda ki arızalar tespit edilmektedir ve vakit kaybetmeden tamir aşamasına geçilmektedir. Tamir hizmeti sunulurken dikkatli ve özenli bir şekilde hareket edilmekte ve arızaların en kaliteli şekilde giderilmesi sağlanmaktadır. Sunduğumuz her hizmet işletmemiz tarafından sigorta altına alınmakta ve belli süre içerisinde aynı noktadan çıkan arızalar ücretsiz bir şekilde tamir edilmektedir.

Sizler de kaliteli ve sağlam bir hizmet almak istiyorsanız Konya ağır vasıta servis sektöründe hizmet veren işletmemize gelerek hizmet alabilirsiniz.

BENZER FİRMALAR