• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Big Boss Garage

Sektör :

Yetkili Kişi :

İbrahim Gündüz

Hizmetimiz, kalitemiz ve çalışma azmimiz ile işimizi en iyi şekilde yapmak için disiplinle müşterilerimize hizmet vermekteyiz. İşimizi severek, özenle ve dikkatle yürütmekteyiz. Bizlere araçlarınızı içiniz rahat bir şekilde emanet edebilirsiniz. Bu sektörde işimizi bir hayli ciddiyetle yürüttüğümüzden emin olabilirsiniz.

Alanında uzman, tecrübeli ve titizlikle çalışan ekibimiz ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktayız. Sektörün önde gelen isimlerden olmayı başarmış olmak bizlerin çalışma azmini daha da körüklemiştir. Sunduğumuz hizmet sadece kalitemiz ile değil müşterilerimize gösterdiğimiz hassasiyetle de doğru orantılıdır. Bunların yanı sıra ekonomik ve uygun fiyatlarımız ile müşterilerimize kaliteli ve aynı zamanda son model ürünler sunmaktayız.

Firmamız aracılığıyla oto seramik kaplama, oto döşeme, özel ses sistemi, araçlara özel multimedya sistemleri, koltuk kılıfı modelleri gibi ürünlere çok uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Ayrıca oto body kit çeşitleri, cam film uygulama, cam silecekleri, far temizliği, ses ve görüntü sistemleri, boya koruma, akü, paspas gibi aracınızda daha birçok uygulamak istediğiniz işlemleri Big Boss Garage olarak sizlere sunmaktayız. Bizler Ankara oto aksesuar ve modifiye olarak verdiğimiz hizmet ile müşterilerimizi her zaman memnun etmek için büyük bir emek sarf etmekteyiz.

Çalışanlarımız işinde büyük bir özen ve titizlikle çalışmaktadır. Verdiğimiz bu hizmet karşısında siz müşterilerimizi memnun edeceğimizden eminiz. Bizimle iletişime geçerek her türlü sorunlarınızı ve isteklerinizi dile getirebilirsiniz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için her zaman çok önemlidir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR