• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Bildik Teknik

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Emrah Bildik

Kocaeli teknik servis sektöründe yıllardır hizmet veren Bildik Teknik birmilyonnokta.com üyesi olmaktan mutluluk duyuyor. Bildik Teknik servis işini titizlikle ve özenle yapmaktadır. Çünkü sizlerin memnuniyeti ve ihtiyaçlarınızın giderilmesi firmamızın en önemli kriteridir. Sizlerin istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda kendimizi hep daha fazla geliştirmeye devam ediyoruz.

Hayatımızın olmazsa olmazı olan beyaz eşyalarımızın bozulmasıyla hayatımız kesintiye uğramaktadır. Örneğin bir buzdolabının bozulması günlük hayatımızı oldukça olumsuz yönde etkilemektedir. Ama bu gibi durumlarla karşılaştığınız zaman moralinizi bozmayın. İletişim adreslerimizden bizlere ulaşarak mağduriyetinizi gidermemize izin verin. Beyaz eşyalarınız yüksek performans göstererek çalışmasını devam ettirmesi için alanında yetkili çalışan ekibimizle sizlere hizmet vermekteyiz. Sürekli olarak kullanmaya devam ettiğimiz beyaz eşyalarımızın ve diğer tüm teknolojik ürünlerimizin bakımlarını düzenli olarak yaptırmak gerekmektedir.

Bünyemizde beyaz eşya teknik servisi, yedek parça satışı, kombi servisi, diğer tüm teknolojik ürünlerin tamiri gibi ihtiyacınız olan tüm hizmeti sizlere sunmaktayız. Güvenli ve kaliteli hizmetin tek adresiyiz. Bunu da yıllardır aynı kalitede hizmet vermemize borçluyuz. Sizlerin memnuniyeti bizler için çok önemlidir. Alanında başarılı ekiple beyaz eşyalarınızın tamirini yapıyoruz ve sizlere teslimatını da aynı özenle yapıyoruz. Kafanıza takılan her türlü soruyu hiç çekinmeden bizlerle paylaşabilirsiniz. Bildik teknik servis ekibi olarak müşterilerimizin istekleri çok önemlidir. İsteklerinize hızlı ve çabuk cevaplar vererek hizmeti maksimum seviyeye taşıyoruz. Aradığınız her an hizmetiniz kapınızda.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR