• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bilge Çoçuk Akademisi

Adres :

Arapsuyu Mahallesi Akdeniz Bulvarı 600 Sokak Kültür Apartmanıno: 15/1 Konyaaltı/antalya Antalya » Konyaaltı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gonca Avdanlı

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

goncaavdanli@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (505) 616 41 39

Whatsapp 2:

0 (505) 616 41 39

Eğitim çok yönlü bir kavram olarak yer alırken her yaş için farklı içerikler ile gerçekleştirilen birçok çeşidi mevcuttur. Eğitimin bir sınırlaması olmadığı kadar öğrenilecek şeylerin de sınırı olamaz. Evrene benzetilebilecek olan bilgiler sınırsız olup her an her yerde karşımıza çıkabilen bir durumu temsil eder. Okullarda verilen eğitim ise genel temeli atan eğitim olmasına ek olarak bunları pekiştirmek ve çocukların kişisel becerileri için ayrıca eğitim alabileceği alanlardan yardım alınmalıdır.

Kreş olarak yer alan kumrumuzu da yer alan farklı on dört atölye çeşidi ile çocuğun ilgi alanları keşfedilirken kendini tanımasına yardımcı oluyoruz. Böylelikle geleceğe hazır bireyler yetiştirme adına sosyalleşme ve kişisel gelişim alanını çocuklara sunuyoruz.

Antalya Konyaaltı Bilge Çoçuk Akademisi adı ile sunduğumuz hizmetimiz geleceğe hazır bireyler geliştirme adına gereken eğitimi sunuyor. Çeşitli etkinlikler olan kurumumuzda sıfır on dört yaş aralığı için sunuyoruz.

Uzman eğitimcilerimiz ile deneyimli olmaları da eklenince çocukların yetenekleri doğrultusunda gelişimlerine olanak sunmaya devam ediyoruz. İleriye dönük olarak ilerlerken tam da bu noktada gereken hassasiyeti gösteriyoruz. Yenilikçi yapımızı koruyarak çocukların psikolojik düzeylerini de dikkate alarak bir çeşit aktiviteler düzenlemeye devam ediyoruz.

Ailelerin güvenli şekilde çocuklarını emanet etmelerine olanak sunma adına gereken hizmeti vermeye özen gösteriyoruz. Kolaylıkla erişilen kurumuzun hizmetinden faydalanmak da oldukça basit olurken istekleri dinlemeye de devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR