• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bilgi Dünyası Kişisel Gelişim Kursu

Adres :

Korutürk Mah Öykü Sk. No: 9/a (balçova Kipa Karşısı) Balçova İzmir İzmir » Balçova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şenel Demir

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

balcovabilgidunyasi@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (232) 278 70 10

Whatsapp 2:

0 (555) 078 70 10

İzmir’in Balçova ilçesinde uzun süredir faaliyet göstermekte olan Bilgi Dünyası Kişisel Gelişim Kursu olarak bizler okul çağındaki öğrenciler başta olmak üzere iş hayatında kendini ifade etmede gelişmek isteyen kişilere kadar herkese kişisel gelişimlerini sağlayabilecekleri bir hizmet veriyoruz. Sizlerin öğrenim seviyelerine, almak istedikleri desteklere, bilgilerine ve becerilerine bağlı olarak farklılaştırdığımız eğitim programları sayesinde İzmir eğitim sektöründe en hızlı şekilde ilerleme kaydedebileceğiniz bir kişisel gelişim kursu olarak hizmetlerimizi sunuyoruz.

Kişisel gelişiminiz için gerekli olan tüm eğitim metotlarını kullanma konusunda oldukça zengin bir kurum olarak gerektiği noktalarda drama ile de zenginleştirebildiğimiz eğitimlerimiz sayesinde en kısa sürede en iyi verimi alabiliyoruz. Özellikle kişisel gelişimle birlikte edinilen kazanımların kalıcı olmasını sağlayacak olan çalışmaları yaparak sizlerin kurs boyunca kazanmış olduğu davranış özelliklerini tüm hayatınız boyunca sürdürmesini de sağlıyoruz. Daha çok erken yaşlarda başlandığında çok daha etkili sonuç alınabilen eğitimlerimizde ilerleyen yaşlardaki sizlerin de hayatınızla ilgili yaşadığınız sorunlarla başa çıkmanızı mümkün hale getiriyoruz.

Kurumumuzun sıcak ortamında vermiş olduğumuz kişisel gelişim kurslarımızda hiçbir şekilde ezbere dayalı bir eğitim sistemini uygulamadan tamamen sorgulayıcı ve araştırmacı bir eğitim anlayışı ile sizlere hizmet veriyoruz. Kişisel gelişim kurslarımızın uzun dönemli olduğu dönemlerde sizlerde yaşanan gelişmeleri yakından takip ederek geliştirmeniz gereken noktalara kurs programının ilerleyen noktalarında ağırlık vererek böylece çok daha verimli bir eğitim süreci geçirmenizi de sağlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR