• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Bilgi Paylaşım Danışmanlık

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Dina Mizrahi

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

İnsanlık tarihi boyunca hep yeni şeyler keşfetmek için çalışmış ve çabalamıştır. Bu başarıyı elde etmek için grupça ve el ele vererek sonuca ulaşmıştır. Günümüz teknolojisinin geldiği noktaya gelmesinde birçok insanın katkısı bulunmaktadır. İşte geçmişten günümüze kadar yaşanılan her dönemde bilgi paylaşılarak var olan bilgiden daha yeni bilgiler elde edilmiştir. Bilgi Paylaşım Danışmanlık olarak bizler de sizlerin birbirleri ile daha kolay bir şekilde etkileşime girebilmesi için yardımcı olmaktayız.

Bilgi Paylaşım Danışmanlık İstanbul ilinin Beyoğlu ilçesinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar vermiş olduğu kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları neticesinde İstanbul danışmanlık sektöründe halkımız ve özellikle de gençlerimiz tarafından tercih edilen bir kurum haline gelmiştir. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha da yukarılara çıkarılması iççin yenilikçi ve gelişmeci yapımız ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Kurumumuz sizlerin en iyi şekilde etkileşime geçebileceği düzende tasarlanmış olup en verimli sonucu almanız için çalışmaktadır. Kurum çalışanlarımız alanında uzman, uzun yıllar bu sektörde hizmet vermiş, tecrübeli ve güler yüzlü kişilerdir. Eğer sizler de bilginin paylaşarak büyüyeceğini düşünenlerdenseniz sizleri de ailemize bekleriz. Paylaştıkça mutlu olalım el ele verip en yukarılara çıkalım.

Eğer sizler de insanlar ile etkileşime girebileceğiniz profesyonel bir kurum arıyorsanız doğru adrestesiniz. Bilgi Paylaşım Danışmanlık olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyar sizleri de kurumumuza bekleriz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR