• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Bilir Et ve Tavuk Pazarı

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Bayram Kozan

  • firma fb

Bilir Et ve Tavuk Pazarı olarak çankaya dana eti satışı,çankaya kuzu eti satışı,çankaya taze et satışı,çankaya en iyi kasap,çankaya helal kesim et satışı,çankaya kilo ile et satışı,çankaya temiz et ve et ürünleri satışı,çankaya kasap adresi,çankaya helal kesim kasap,çankaya tavuk ürünleri satışı,çankaya kıyma çekimi,çankaya kıyma çeken yerler,çankaya kilo ile dana eti satışı vb alanda hizmet vermekteyiz.

Neden Bilir Kasabı?

TOPTAN VE PERAKENDE
1976'dan bu yana, tecrübesi ve bilgi birikimi ile size hizmet vermeye devam eden Bilir Kasabı, toptan ve perakende kategorisinde müşterilerine uygun fiyatlı ve sağlıklı ürünler sunmayı kendisine şiar edinmiştir.
Kalite ve avantajlı fiyattan asla ödün vermeyen Bilir Kasabı, seçkin firma ve müşterilerin et tedarikçisi haline gelmiştir.
Markalaşma adına da önemli adımlar atan Bilir Kasabı, 2016 yılında marka tescil belgesini alarak, piyasadaki itibarını koruma altına almıştır.
Kaliteye önem veren siz müşterilerimize, Kavaklıdere'de hizmet vermeye devam edeceğiz.
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar