• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Biokama Tedavi Merkezi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Kemale İbrahimova

reklam logosu

Hakim bir baba ve edebiyat öğretmeni bir anne, sonra da bilimsel bir eğitim, benim erken yaşta açık olan algılarımı ve şifacılık yeteneğimi geliştirmeme sebep oldular. Azerbaycan devlet üniversitesi Rus dili ve edebiyatı, ek olarak aynı üniversitenin hemşirelik bölümünü bitirdikten sonra, 23 yıl öğretmenlik yaptım ve genç nesil yetiştirirken ben de hayat dersi aldım; sabretmeyi, temkinli olmayı, öğrenmeyi ve paylaşmayı öğrendim. Ancak içsel rehberliğim "yerimde olmadığımı" söylüyordu, çünkü çocukluğumdan beri hep "doktor" olmak istiyordum. Evde, çevremde biri hastalanırsa, hemen yardıma koşardım. Onlar da ellerimden şifa aktığını ve kendilerini çok iyi hissettiklerini söylerlerdi. Ben de çok mutlu oluyordum, ne de olsa çocukluğumdan beri hep insanlara yardım etmek, sevindirmek ve mutlu etmek istiyordum. Evimizde çok büyük kütüphane vardı. 15 yaşımda bu deryada ki tüm kitapları okudum. İçlerinden ise insan sağlığı, maneviyat ve bitkiler alemi içerikli olanlar beni cezp etti. Bu bilgileri insanlarla paylaşmak en büyük arzumdu.

Farklı olduğumu hissediyordum. Çocukluğumda yetişkinlerden bir şey istemek yerine, evin kuytu yerlerine saklanarak "Allah baba" dan isterdim ve Allah bana hep yanımda olduğunu hissettirdi. 4 kez ölümle burun buruna gelmeme rağmen kurtuldum. Bunlar birer mucizeydi. Allah bir an beni bırakmadı ve daima yanımda olduğunu defalarca hissettirdi. Şükürler olsun....
Hayatımın dönüm noktası işinin üstadı biyoenerji uzmanı Nuride Memmedova ile tanışmak oldu. Hocam engin tecrübelerine dayanarak, bendeki şifacılık yeteneğini fark etti ve bu konudaki gelişimime yardım etti. Böylece Bakü uluslararası icatçılık enstitüsünden psikoloji, parapsikoloji, biyoenerji, alternatif tıp, astroloji ve yaşam koç’luğu eğitimi aldım. Kozmoenerji ve Reiki’ ye de insiye edildim.
Mutluyum, çünkü çocukluğumdan beri arzu ettiğim gibi insanlara yardım ediyorum, şifa veriyorum ve edindiğim bilgileri paylaşıyorum. Maddi ve manevi yardımlarım önemini biliyoruz. Ancak en büyük yardım bilgi yardımıdır. Çünkü bilgi yardımı problemlere ışık tutar ve kökünden çözer. "karanlığa küfür etme, ışık tut" demiş atalarımız. Karanlık problemdir, ışık tutmak ise problemleri çözmektir.
Hayatınızda maddi ve manevi sıkıntılar, ilişkilerinizde problemler, ruhunuzda daralmalar, üzerinizde negatif enerji hissediyorsanız, size yardım etmeye ve şifa vermeye hazırım.
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR