• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Bir Damla Kuaför & Güzellik Salonu

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Dilek Tanık

  • firma instagram

Kadınların en uğrak yerlerinden biri olan kuaförler, güzellik konusunda en güvendikleri yer olmuştur. Her özel günlerde, düğünlerde, nişanlarda, hatta kendini kötü hissettiği zaman moral toplayabilmek için kuaföre giderler. Bu sebepledir ki onların gözünde kuaförlerin yeri her zaman ayrıdır. Yeri gelir en yakın sırdaşı olur, yeri gelir akıl aldığı hocası olur kısacası aileden biri gibi olur. Bu sebeple kuaförlerin çok geniş aileleri vardır.

Bizler de sizlerin ailenizden biri olabilmek ve en kaliteli hizmeti sizlere sunabilmek için Ankara kuaför sektörü içerisinde yerimizi aldık. Her zaman sizlerin doğal güzelliğinizi ön plana çıkarabilmek için birkaç küçük dokunuşlar yaptığımız salonumuzda işinde uzman, müşteri memnuniyetine önem veren çalışma arkadaşlarımız ile sizlere hizmet veriyoruz.

Hijyen konusunda asla taviz vermediğimiz salonumuzda sizlere güzelliği en sağlıklı ortamda sunabilmek için her zaman steril tuttuğumuz malzemelerimizi kullanıyoruz. İşini severek yapan kadromuz ile sizlerin güzelliğinizi ön plana çıkararak daha güvenli bir birey olabilmenizi sağlamak için durmadan çalışıyoruz.

Güzellik konusunda gündemi yakından takip ediyor ve oluşan her bir yeniliği en kısa sürede salonumuzda uygulayabilmek için hiç beklemeden eğitimlerimiz alıyoruz. Sürekli dinamik tuttuğumuz çalışma ekibimiz ile sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için sürekli kendimizi yeniliyoruz.

Doğal güzelliğini ön plana çıkarmak ve bunu en iyi hizmet veren kuaför salonunu arayan müşterilerimizi Bir Damla Kuaför & Güzellik Salonu’muzda ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar