• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Bi'sa Koltuk Yıkama

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Birol Nalbantoğlu

  • firma fb
  • firma instagram

Bi'saKoltuk Yıkama ailesi olarak İstanbul Bağcılar’da faaliyet göstermekteyiz. Siz değerli müşterilerimize koltuk yıkama, stor perde yıkama, sandalye yıkama, araç koltuğu yıkama, yatak yıkama ve buharlı yıkama işlemlerimiz ile hizmet vermekteyiz.

İçinde bulunduğumuz mekanların temizliği ruh halimize ve genel sağlık durumumuza da yansır. Kirli, basık bir mekân, içinde bulunan insanların sıkıntılı, aklının karışık olmasına yol açar. Bunun en büyük sebebi mekânda biriken kirlerin zamanla hava kalitesini bozması ve kötü kokulara yol açmasıdır. Bu durum maalesef uzun vadede çok ciddi sağlık sorunlarının da oluşmasına neden olur. Gerçek bir temizlik deneyimini sizlere yaşatmak, derinlemesine bir temizlik hissini yaşatmak için profesyonel ekibimizle beraber sizlerin yanında yer almaya devam ediyoruz. Alanında uzman, deneyimli ve güler yüzlü çalışma arkadaşlarımız ile beraber ihtiyacınız olan hizmetleri tespit ediyor ve en iyi sonucu almak için büyük bir titizlikle çalışıyoruz.

Profesyonel hizmet anlayışımız doğrultusunda en iyi ürün ve makinalarla sizlere en iyi hizmetleri sunmayı vadediyoruz. En modern makinalarla ve en kaliteli temizlik ürünleri ile sizlere mükemmel bir hizmet sunuyor ve yüzde yüz müşteri memnuniyetini kazanmak için durmadan çalışıyoruz. Gözle görülür bir temizlik hizmetini sizlere sunuyoruz. Günümüzde kullanılan en önemli teknik buharlı temizliktir. Buharın dokulara işleme ve kirleri çözme kabiliyeti sayesinde, evlerde kullanılan ekipmanların ulaşamayacağı kirleri temizlemenin yanında, çıkartamayacağı lekelerden kurtulmak için de en etkili yöntemlerden biridir ve her türlü kumaşta uygulanmaya uygundur. Müşteri memnuniyetini kazanmak için durmadan çalışıyoruz. Gözle görülecek temizlik hizmetini sizlere sunuyoruz.

Daha fazla bilgive hizmetlerimizden yararlanmak için 0541 534 27 31 numaramızı arayıp bize ulaşabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için sizlere teşekkür eder iyi günler dinleriz.

istanbul bağcılar halı yıkama firmaları,istanbul bağcılar halı yıkama fiyatları,istanbul bağcılar alo halı yıkama, istanbul bağcılar halı yıkama,istanbul bağcılar en yakın halı yıkama,istanbul bağcılar halı yıkama noktası,istanbul bağcılar profesyonel halı yıkama,istanbul bağcılar halı yıkama merkezi,bağcılar halı yıkama firmaları,bağcılar halı yıkama fiyatları,bağcılar alo halı yıkama, bağcılar halı yıkama,bağcılar en yakın halı yıkama,bağcılar halı yıkama noktası,bağcılar profesyonel halı yıkama,bağcılar halı yıkama merkezi,
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar