• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bıyıklı Cevizcilik ( Yalova Ceviz )

Sektör :

Yetkili Kişi :

Metin Bıyıklı - Sami Bıyıklı

Bıyıklı Cevizcilik

BıyıklıCevizcilikailesi olarakYalova kılıç köyde bulunan firmamızdachandlerceviz, kuru ceviz, yaş ceviz, yeşil ceviz, kabuklu ceviz, ceviz içi ve fidanları ile sizlere hizmet vermekteyiz. Bıyıklıcevizcilikailesi kurulduğu günden bu yana müşterilerine kaliteli ve güvenilir şekilde hizmet vermeyi hedeflemiştir.

İnsan sağlığına olan yararları saymakla bitmeyen ceviz, büyük küçük herkesin tadını severek tükettiği zengin vitamin ve mineral deposu olan bir yemiş türüdür. Ceviz doyurucu ve tok tutma özelliği ile zayıflama ya da sağlıklı beslenme menülerinin vazgeçilmez yemiş çeşididir. İçerisinde barındırdığı protein sayesinde metabolizma hızlandırma ve yağyakımınakatkı sağlar. Her bireyin günlük ihtiyacı kadar tüketmesi gereklidir. Özellikle uzmanlar tarafından her gün 1 avuç kadar tüketilmesi önerilmektedir.

Ceviz, içerdiği melatonin ile uyku düzeni sağlar, sindirim sisteminin düzenli çalışmasını sağlar, içerdiği lif oranı ile bağırsakları temizler, kalp sağlığını korur, vücuda güç verir, kalp damar hastalıklarında iyileşme sürecini hızlandırır, en bilindik yararı ise zekâ gelişimidir. Cevizin iç kabukları su ile demlenip içildiğinde öksürük ve balgama iyi gelmektedir, sabah aç karnına tüketildiğinde ise kolesterolü dengeler.

Güvenilir kişilerden kaliteli ceviz arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Kaliteli cevizlerin tüm faydalarından yararlanmak için bizi tercih edebilirsiniz. Bilgi ve daha fazlası için 0537 254 10 92 numaramızı arayıp bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler