• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Biz Bize Petshop

Adres :

218 Sok. No: 6/aüçkuyular Buca İzmir İzmir » Buca

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Dilmaçlı

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (546) 772 10 05

Whatsapp 2:

0 (546) 772 10 05

Evcil hayvanlarınızın her türlü ihtiyaçlarını karşılamak için İzmir içerisinde kurulmuş olan firmamız petshop ürünleri ile sizlere hizmet sunmaktadır. Sevimli dostlarımızın hem mutlu olmaları hem de sağlıklı olmaları için gerekli olan bu ürünler İzmir evcil hayvan sektörü içerisinde yer alan petshop mağazamızda en kaliteli ve en profesyonel markalar ile sunulur. Aradığınız pek çok ürünü tek çatı altında bularak evcil hayvanınız için her türlü ihtiyacı mağazamızdan sağlayabilirsiniz.

Kedi ve köpekler için öncelikli olarak önemli olan mama ihtiyacı olmaktadır. Mamaları eksik veya doğru olmayan kedi köpekler birbirinden farklı sorunlar ortaya çıkacağı için bu konuda hem profesyonel hem de kaliteli markaları tercih etmeniz gerekir.

Kedinizin veya köpeğinizin beslenme düzenini bir veterinerden öğrendikten sonra uygun olan kedi mamasını veya köpek mamasını, bizlerden temin ederek, uygun zamanlarda kedinize veya köpeğinize vermeniz gerekmektedir. Özellikle yavru köpek ve kedinizin beslenmesi çok önemlidir. Büyüme döneminde ihtiyacı olan bütün besin değerlerine sahip bir kedi veya köpek maması kullanmanız gerekmektedir. Kedinizde, köpeğinizde eğer mama değişikliğine gidecekseniz, bunu yavaş yavaş, yeni mamanın miktarını arttırırken, eski mamanın miktarını azaltarak yapmanız gerekmektedir.

Ürünlerimizin hepsi mamalar ile sınırlı değildir ve petshop ta bulunması gereken tüm ürünler mağazamızda mevcuttur. Mama kapları, köpek veya kedi giysileri, aksesuarlar, taraklar, taşıma çantaları, diş temizleyiciler, tırnak makası, mama çeşitleri vb. ürünleri bizlerde en uygun fiyata bulabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR