• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bizim Bahçe Manav Ve Şarküteri

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aytaç Yavuz

Taze meyve sebzeye ve kaliteli şarküteri ürünlerine dilediğiniz her an erişmek harika olmaz mıydı? Firmamızın ilk amacı, siz değerli müşterilerimiz için dilediğiniz her türlü şarküteri ve manav ürününü en yüksek standartlarda sizlere ulaştırmak. Bunun yanı sıra zengin ürün yelpazemiz ile ihtiyaç duyduğunuz her türlü ürünü firmamızda bulabilmeniz adına her gün daha iyisi için çalışıyoruz.

Şanlıurfa manav ve şarküteri sektöründe önceliğini kalite standartlarına göre belirleyen firmamız sürdürülebilir tarım politikasını esas almaktadır. Çeşitli meyve ve sebzeleri tam mevsiminde ve dalından siz kıymetli müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Şarküteri çeşitliliğimiz oldukça geniş ve her zaman taptaze, aynı zamanda lezzetli ürünlerden oluşmaktadır. Baldan peynire, tavuktan taptaze süte kadar olan şarküteri bölümümüzde aradığınız ürünü mutlaka bulacaksınız. Kalite standartlarına olan bağlılığımız ve her zaman en iyi hizmeti verme arzumuzdan hiç şüpheniz olmasın.

Müşterilerimizin memnuniyetini merkeze alan bir görüş geliştirdiğimizden dolayı sizden gelecek istek ve öneriler bizler için çok değerli. Her zaman dikkate alıyoruz ve çalışmalarımıza da bu yönde eklemeler yapıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda siparişlerinizi tam zamanında ve eksiksiz teslim etmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Dağıtımlarda sağlık koşullarını göz ardı etmeden önceden belirlenen standartlar doğrultusunda gerçekleştiriyoruz. Güler yüzlü çalışma arkadaşlarımız, geniş ürün yelpazemiz ve müşteri memnuniyetini esas alan hizmet standartlarımız ışığında her zaman bizi tercih etmeniz için çalışmaya devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR