• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Blue Garage

Adres :

75 Yıl (sultandere) Mahallesi Zonguldak Sokak A Blok No: 4/4 Eskişehir » Odunpazarı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gülnur Erer-eren Erer

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@bluegarage.com.tr

Whatsapp 1:

0 (507) 509 06 06

Whatsapp 2:

0 (507) 509 06 06

Whatsapp 3:

0 (505) 292 72 35

Whatsapp 4:

0 (554) 563 99 64

Blue Garage olarak sizler için aracınız ile ilgili tüm servis hizmetlerini ve ürünleri sunmak için çalışıyoruz. Araç sahipleri, araçlarına yaptırmak istedikleri bakımlar ve satın almak istedikleri aksesuarlar için güvenilir bir yer bulmakta zorlanırlar. Kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler için farklı yerlerde araştırma yapan kişiler zamanlarını boşa harcar. Blue Garage olarak Eskişehir oto aksesuar ve modifiye sektöründe uzun yıllardır faaliyet göstermekteyiz. Sektörde sahip olduğumuz tecrübe ile sizler için yüzlerce farklı ürünü uygun fiyatlar ile sunuyoruz.

Firmamız tarafından sizlere sunulan ürün seçenekleri içerisinde araç multimedya sistemleri bulunmaktadır. Sistem içerisinde televizyon, navigasyon ve benzeri pek çok farklı özellik bulunmakta olup dokunmatik özellikler ile sunulmaktadır. Araç temizlik ve bakım ürün seçenekleri içerisinde aracınızı yıkarken ve bakımını yaparken kullanabileceğiniz farklı ürünler bulunmaktadır. Aracınızın tertemiz olması ve bakımlı kalması için ürün seçeneklerimiz sürekli genişlemektedir. Aracınızın iç ve dış kısımlarında kullanılabilecek onlarca farklı aksesuar ile aracınız hem güzel gözükecek hem de kullanışlı olacaktır. Aracınız için satın alabileceğiniz aydınlatma ürünleri ile hem iç kısımlarda hem de dışarıda çok daha aydınlık alanlar oluşturabilirsiniz. Aracından daha fazla performans bekleyenler için sunulan pek çok farklı ürünümüz bulunmaktadır.

Bunların yanı sıra lastik, jant, kışlık ürünler, silecekler, aküler ve benzeri pek çok farklı ürünü seçeneklerimiz içerisinde bulabilirsiniz. Bazı marka araçların bakım hizmetini firmamızdan alabilirsiniz. Tüm bu hizmet ve ürünler ile ilgili olarak online satış mağazamızdan bilgi alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR